АтлетиІнтерв'юНОВИНИРосії

Акрам Оманкулов: Ніколи не ходив у тренажерні зали і не збираюся

Акрам Оманкулов: Ніколи не ходив у тренажерні зали і не збираюсяЯ вибрав дворовий спорт тому, що це перш за все найдешевша і ефективна «качалка». Треную тіло у вуличних і домашніх умовах приблизно 8 місяців.

Я з дитинства вітаю спорт і здоровий спосіб життя, серйозно займався боксом, але через постійны конфлікти з тренерами зупинився з добрими результатами. Кинув бокс, але не кинув спорт. Спочатку щоб не втрачати фізичної форми я займався на турніку і брусах. Не робив все моментально, але найпростіші технічні та силові елементи, «схоплював» дуже швидко і втягнувся в цю справу. Це було як хобі, яке поступово перетворилося на стиль мого життя. В основному тренуюся сам, іноді з друзями, намагаюся залучити якомога більше людей до спорту та здорового способу життя.

У не залежно від погоди і пори року тренуюся на вулиці і в домашніх умовах  по 1,5-2 години щодня працюючи виключно зі своєю вагою (як і у вуличних так і домашніх умовах), адже це найзручніший і ефективний спосіб принести користь здоров’ю , силі, красі.

Я не ходжу в тренажерні зали і не збираюся: після занять у них відчуваю себе не спритним,  втраачю координацію  і погано володію своїм тілом … одним словом стаю “дерев’яним”. Я хочу показати людям, що не обов’язково ходити в тренажерні зали, платити гроші, коли можна зробити своє тіло набагато красивішим і рельєфнішим вдома і у вуличних умовах.

Я навчаюся і роблю все сам. Був би радий якщо мене хто не будь повчив. Якщо чесно, то у мене немає програми тренувань, я займаюся «по кайфу». Тільки намагаюся не тренуватися одноманітно, чергуючи статичні і динамічні тренування, біг.

Пішов другий рік моїх тренувань, я і не зупинюся на досягнутому. Від моїх занять я стаю не тільки гарнішим але і сильнішим. Ніколи не вживав хімічних стимуляторів, допінг і різні препарати. Вважаю, і доведу, що можна досягти приголомшливих силових і м’язових результатів – тільки з використання особистого ваги.

Акрам Оманкулов: Ніколи не ходив у тренажерні зали і не збираюсяОсь так виглядає одне з моїх щоденних тренувань:

1) Тренування в домашніх умовах.

Природно робота тільки зі своєю вагою, жодних яких гирь, гантель і т.д. Розігрів, розминка. Працюю як зі статикою так і з динамікою, не багато розвиваю гнучкість. Різні «стойки», баланси силові вправи і т.д. Віджимання всіма можливими хватами. Багато часу приділяю торсу: нижній і верхній прес, бокові м’язи.

2) Тренування на турніках брусах

I) Підтягування різними хватами, піднімання ніг до перекладини, виходи сил на кількість. Вправи на брусах і багато інших різних вправ, тренуючи усе тіло крім ніг.

II) Виконання і вивчення різних елементів (від найпростіших до найскладніших) на турніку і брусах. В основному тренуюся в стилі Bar-tendaz. Але і любитель різних трюків на перекладині і т.д.

3) Бігові тренування (робота над ногами) 1-2 рази на тиждень. Це робить мене більш витривалим і спалюючи зайві калорії приводжу своє тіло в комфортний стан щоб було легко керувати ним, виконуючи технічно складні елементи

Акрам Оманкулов: Ніколи не ходив у тренажерні зали і не збираюсяПрізвище, Ім’я: Акрам Оманкулов

Країна, місто в якому живете: Росія, Самара

Ріст: 170-172

Вага: 65-67

Мої цілі у спорті: Працюючи зі своєю вагою домогтися межі силових і м’язових результатів без використання різного роду стимуляторів, стероїдів, допінгів.

Спорт для мене: Sport is my life

Ваш сайт: http://vkontakte.ru/id27150618

Пов’язані статті

28 Comments

 1. молодец Акрам)))я рада что еще есть такие парни как ты….)))

 2. молодец Акрам)))я рада что еще есть такие парни как ты….)))

 3. This is my first comment here on this post and I just wanted to say that I really enjoy the site and I visit it everyday.

 4. This is my first comment here on this post and I just wanted to say that I really enjoy the site and I visit it everyday.

 5. На самом деле молодчинка Акрам! на брусьях да турничках результат возможно получить в несколько раз быстрее!
  красавец!

 6. На самом деле молодчинка Акрам! на брусьях да турничках результат возможно получить в несколько раз быстрее!
  красавец!

 7. ну ты даешь брат я ваше в шоке я тоже хочу быть как ты

 8. Просто продолжай делать то, что делаешь.
  Я желаю тебе удачи.
  Ты вдохновил меня.
  Теперь я буду тренироваться больше, дольше и упорнее.
  С уважением.

 9. Акрам! -Скажите подробнее как вы тренируйтесь , я утром каждый день бегаю и на турнике качаюсь но я не знаю как хорошо тренироватся , вы через день занимайтесь или каждый день?

 10. Привет, Акрам! Молодец! Надеюсь всё еще тренируешься! Я тоже занимаюсь воркаутом, начал весной 2009-го, при росте 185 и весе 58 кг. Сейчас вешу 75кг, отличный рельеф и приличная сила. Прада в 2012 почти год занимался в тренажерке – делал базу, повышал мощь, в оновном на силу и подкачал ноги. Народ, занимайтесь спортом! :)

Залишити відповідь

Back to top button