АтлетиІнтерв'юНОВИНИУкраїни

Андрій Бєляєв: «Шкодую що не збулися мрії зустрітися з Фрейдуном в очній боротьбі»

Андрій Бєляєв: «Шкодую що не збулися мрії зустрітися з Фрейдуном в очній боротьбі»Сьогодні на www.kulturizm.info до вашої уваги інтерв’ю з відомим російським пауерліфтери Андрієм Бєляєвим. На даний момент Андрій є чемпіоном Росії, Європи та Світу і автором кількох світових рекордів. Про плани в спорті, мотивацію і тренування Андрія Бєляєва розпитував Руслан Фурсов.

– Чи готові ви на Супер Кубок Титанів 2011?

– Так, на Титани готуюся і начебто як ґрунтовно, проміжних стартів не було. Як  вже вийде, не знаю, час покаже загадувати не хочу, тому й тренування не знімаю щоб не наврочити.

– А які плани на цей рік? Де хотілося б виступити?

– Плани в цьому році скромні, великої кількості турнірів не буде. Чисто комерційні, після Титанів буде Архангельськ по тязі і напевно Череповець по WPA, і можливо в цьому році все. Якщо восени нічого нового не буде, то на прості турніри їхати не хочу. З цього року з’явилася робота нова, тому часу мало.

– Чого ще хотілося досягти в спорті?

– А досягти в спорті напевно більше нічого не хочу. Хочу просто їздити на змагання, де є конкуренція і де тобі можуть як-то це профінансувати. Щоб народу збиралося побільше, щоб було всім цікаво. А так просто заради медалі не хочу їздити, вже вік не той, не ті пріоритети, і немає того ентузіазму. До того ж, вже у всіх федераціях свої проблеми, і мінусів все більше випливає, тому не хочу у все це вже влазити. Шкодую тільки іноді, що не збулися дитячі мрії про ЗМС і що так і не зустрілися ми з Фрейдуном в очній боротьбі.

– З якого віку ти пішов у зал?

– У зал я потрапив у 13 років, чисто випадково просто трохи підкачатися. Це був 1996 рік.

– А хто був першим тренером?

– Першим тренером був, вже набагато пізніше з 2000 року Арасланов Наїл Альтафовіч, а так до цього займався самостійно.

– Цікаво, а яка була мотивація для початку тренувань та їх продовження?

– Про мотивацію навіть не знаю що сказати-просто було дуже цікаво піднімати тягарі, до того ж у мене це з самого початку виходило набагато краще ніж у однолітків.

– Ти пройшов чималий успішний шлях з спорті, який старт тобі найбільше запам’ятався?

– А який старт запам’ятався навіть не знаю який, бо їх було багато і всі вони по-своєму запам’яталися. Але напевно, все таки найбільш запам’ятався перший дорослий «світ» в 2003 році, коли я зрозумів, що таке протистояння Росія – Україна. Коли в кожній категорії були рубки на смерть. Дуже було приємно то як мене прийняли в команду і ставилися на рівних, хоча я був наймолодшим в команді. Вразило, як всі тренери і самі спортсмени допомагали кожному спортсмену не залежно від регалій. Ну і звичайно, найголовніше розчарування після цього турніру це – дискваліфікація.

Руслан Фурсов для www.kulturizm.info, фото er-racks.com

офіційна сторінка Андрія Бєляєва Вконтакті – http://vkontakte.ru/belyaev_power

__________________

читайте також:

Пауерліфтер Микола Сергєєв: У моїй категорії в Україні немає конкурентів

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»

Бодібілдер Петро Прілозний : У 2013-му я вас здивую!

Пов’язані статті

One Comment

  1. АНДРЕЙ Я ЗАНИМАЮСЬ ПАУЕРЛИФТИНГОМ И ХОТЕЛ ЧТОБЫ ВЫ МНЕ ПОДСКАЗАЛИ КАК ТРЕНЕРОВАТЬ МОСТИК ДЛЯ ЖИМА И КУРС ПИТАНИЯ И ПРИПОРАТОВ ДЛЯ СИЛЫ НА ТРЕНЕРОВКАХ И У МЕНЯ ПОЧЕМУТО УЖЕ ПОЛ ГОДА СТОИТ СТАНОВАЯ ХОТЯ Я НА КУРСЕ ВСЁ ИДЁТ А СТАНОВАЯ НЕТ.С УВАЖЕНИЕМ ВИТАЛИК!

Залишити відповідь

Back to top button