Інтерв'юНОВИНИУкраїни

Бодібілдер Святослав Федорич: Залізо змінює із середини

Цей юніор родом з Києва. Святославу Федоричу лише 20-ть. Так, коли хтось дізнається його вік, то відкриває рота: хлопець справді вражає своїми габаритами. Щоб отримати таку форму спортсмену знадобилося 3 роки тренувань.

Святослав вперше виступив на змаганнях, коли йому було 17-ть років. Цієї весни він став Чемпіоном України у юніорській категорії до 80 кг в Івано-Франківську. Саме там KULTURIZM.INFO вперше вживу познайомився з героєм цієї історії.

svjatoslav fedoruch00003

Я потрапив в зал, коли вчився в 11-му класі. Вже тоді хотів стати великим і виділятися з-поміж інших. Мені пощастило, що відразу потрапив до досвідченого тренера Павла Черноуса, який і підштовхнув мене до того, щоб спробувати себе у змагальному спорті.  Вже через півроку тренувань почав виступати.

Щодня намагаюся ставати кращим, тренуватися та вигравати змагання. Хочу спробувати скласти конкуренцію на міжнародному рівні серед юніорів, а згодом – і серед чоловіків.

Займаюся цим спортом щоб доказати самому собі, що можу досягти певних вершин у будь – якій справі. Бо якщо щось робити, то викладатися на повну потужність, і робити це якісно на всі 100%. Я ж вибрав спорт і жодної хвилини про це не шкодував.

svjatoslav fedoruch00002

Підготувати якісну форму коштує дорого й іноді доводиться обмежувати себе в деяких речах. Тому почав працювати тренером, щоб не позичати гроші на підготовку до змагань. Всі наявні ресурси вкладаю у себе, і не шкодую, бо все це для тієї цілі, яку я хочу. Якщо віриш у ту справу, яку робиш, то вважаю, що ці обмеження та витрати є повністю виправданими.

Ріст 171 см

Вага: 93 кг

Прикладом для наслідування вважаю людей із свого оточення, які водночас мене й мотивують. Це і колишній тренер, і теперішній. Дуже поважаю всіх міжнародних бодібілдерів-професіоналів. Зокрема, українських: Олександра Слободянюка, Андрія Кухарчука, Олександра Білоуса. Всі ці люди багато досягли. Більше того, вони тут серед нас в Україні, а не десь за океаном. І про них треба більше інформації, якої немає.

svjatoslav fedoruch00001

Чому я не активний у соцмережах? У бодібілдинг прийшов змагатися та вигравати, а не щоб моє обличчя бачило якомога більше людей. Саморекламою займатися не хочу. Вважаю, що якщо справді класно робиш ту справу, якою займаєшся, то про тебе все одно дізнаються. Не бачу якихось особливих перспектив вести свій фітнес-блог чи канал на Youtube, яких і так вже мільйони.

Жим: 160Х3

Тяга: не роблю

Присяд: 220Х3

Зараз мене тренує Сергій Духота. З ним перейшов від “пампіногової” методики тренувань до занять із доволі великими вагами на малу кількість повторів. Справді, побачив як це змінює мою форму. Взагалі вважаю, що будь-який тренінг змінює в кращу сторону, якщо тренування самовідданні і важкі. На них треба викладатися на 100%.

А до того, поки не поринув у бодібілдинг, займався музикою. Грав в одній рок групі на гітарі. Але пішовши у спорт продав все своє музичне обладнання і вже десь так років чотири навіть не торкався гітари. Іноді сумую за цим минулим, але якщо в житті бачиш якісь інші перспективи, то доводиться від дечого відмовлятися. Зараз ще вчуся у Київській гуманітарній академії на студента міжнародника. Вивчаю англійську та німецьку.

283KBOntXCE

Бодібілдинг змінив мене. Є одна риса яка виробляється з часом: вміння у будь-якій ситуації робити свою справу, якою б важкою вона не була. Як би важко не було, можна знайти вихід. Це те, чого я навчився. Часто кажуть, що бодібілдинг – це конкурси краси. Ні! Це важкий спорт, який формує сталевий характер. Тому я ним і займаюся. А не тому, що хочу мати нереально гарне тіло. Залізо змінює із середини.

Підготував Андрій Бурда

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button