АтлетиІнтерв'юНОВИНИРосії

Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний зал

Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний залЗараз мені 19 років. Я почав тренуватися 15 січня 2007 Мені було 15 на той момент, і я боявся піти в зал, бо не розумів і не знав у бодібілдингу нічого. Запропонував другові піти зі мною займатися,  він теж жодного разу не тренувався. Я попросив допомоги у мого дядька, який займався у своїй молодості, що б він пішов з нами в зал і показав вправи. Він погодився.

Мій старт у бодібілдингу

Прийшовши я до залиу мені сподобалася атмосфера, але це був не фітнес клуб, а стара велика квартира в якій було багато старих тренажерів і заліза. У ній тренувалося дуже багато хлопців. Коли я зайшов у зал, побачив спортсмена, який присідав зі штангою вагою 150 кг і подумав:  я теж Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний залу майбутньому буду присідати з такою вагою.

Ми з другом почали розминатися. Мій дядько покликав нас робити жим лежачи: повісив мені 40 кг і я зробив, потім повісив 50 кг і я зробив 2 рази, хоча було дуже важко. Потім він показав ще кілька вправ. Тоді я дуже сильно втомився від незвички.

Я вирішив займатися, тому що хотів підтягти нормативи з фізкультури. Це турнік, бруси і т.д. Хотів наростити масу, тому що був дуже худий. Ну а з наступними роками з’являлися нові цілі.

Одного разу я пішов подивитися змагання з бодібілдингу. Мені дуже сильно сподобались виступаючі атлети і атмосфера самих змагань. Я побачив там багато гідних атлетів, вибрав для себе кілька чоловіків які мені дуже сподобалися як атлети, дізнався де вони тренуються і звернувся до одного. Але він мені до ладу нічого не розповів. Тоді я звернувся до іншого, це був Воронін Дмитро – багаторазовий чемпіон Воронежа серед юніорів та призер чемпіонату Росії серед юніорів. Попросив його підготувати мене до змагань і він погодився. Він дуже хороший тренер і людина і зараз він є моїм тренером і другом.

Раніше тренувався з друзями, але коли почав займатися профессіанально перейшов в інший зал, друзям він став не по кишені, тому зараз займаюся один. На останніх змаганнях я виграв абонемент на рік у фітнес клуб і тренуюся там 5 разів на тиждень. Починаю з Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний залрозминки, потім займаюся з залізом і вкінці тренування качаю прес. Займаюся 2 години.

Навіщо мені бодібілдинг? Незнаю якщо чесно! Мені просто подобається бути красивим, струнким і здоровим. Мені подобається виступати на змаганнях. Бодібілдінг став вже сенсом мого життя.

Я вважаю кожного атлета який виступає в моїй категорії своїм конкурентом. Кожна людина яка готувалася до змагань заслуговує поваги, бо це дуже важка праця.

Батьки і бодібілдинг

Батьки до мого захоплення ставляться негативно. Вони вважають що це безглузда витрата грошей і часу, але оскільки мені подобається займатися, вони намагаються змиритися з цим. Друзі відносяться позитивно і іноді теж зі мною займаються.

Тренування дуже сильно впливають на моє життя. У міжсезоння я можу ще дозволити собі розслабитися, а коли готуюся до змагань – забуваю про все, думаю тільки про перемогу. Дотримуюся режиму, не дозволяю собі зайвого. А коли на дієті, то дуже складно взагалі про що не будь думати і щось робити.

Своєю формою я не задоволений. Треба ще набирати дуже багато маси особливо на ноги, а не можу цього зробити тому що не вистачає грошей: це дуже дороге задоволення. Хотів би ще набрати 20 кг сухої м’язової маси – це було б ідеально для мене.

Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний зал

Моя підготовка до змагань з бодібілдингу

Вживаю амінокислоти фірми Пролаб і Діматайз. Також протеїни і гейнери фірми ультиматум натрішеум.

Я не люблю бодібілдинг тому, що це дуже дорогий спорт. Не вистачає грошей і без спонсора в бодібілдингу робити нічого, якщо ти хочеш домогтися якихось висот. У плані змагань: буває дуже часто не справедливе суддівство.

Кожна підготовка до змагань дається по різному. Дивлячись які цілі і завдання я для себе ставлю. Найскладніше для мене – це жорстка дієта і зливання води з організму тиждень перед змаганнями. А в цілому мені дуже подобатися готуватися до змагань. Були б гроші, то я б усе життя готувався і виступав. Якщо з’являться ресурси, хочу виступити на весняних змаганнях. У майбутньому планую виступити на чемпіонаті Росії і потрапити в трійку найсильніших спортсменів.

________________________________________________________________

Мої основні показники (жим, присідання, станова)

Жим лежачи – 150 кг на 6 разів

Присідання-200 кг на 6 разів

Станова (я її не роблю) – 180 кг на 5 разів

_________________________________________________________________

Бодібілдер Денис Чорногузов: У 15 років я боявся піти в тренажерний залЗмагання

2-місце в кубку Воронезької області з бодібілдингу серед юнаків 2009 весна.

1-місце в чемпіонаті Воронезької області з бодібілдингу серед юнаків 2009 осінь

3-місце у чемпіонаті Воронезької області з бодібілдингу серед юніорів 2009 р. Восени

4-місце в чемпіонаті Москви ЦФО з бодібілдингу серед юнаків 2009 осінь

1-місце в чемпіонаті Рязанської області з бодібілдингу серед юнаків 2009 осінь

3-місце у чемпіонаті Рязанської області з бодібілдингу серед юніорів 2009 р. Восени

5-місце в Носоріг про 2009 місто Курськ серед чоловіків 90 кг

3-місце у чемпіонаті воронезької області з бодібілдингу серед юніорів 2010 осінь

3-місце у чемпіонаті Москви ЦФО з бодібілдингу серед юнаків 2010 осінь

2-місце в чемпіонаті Брянської області з бодібілдингу серед юнаків 2010 осінь.

________________

читайте також:

Бодібілдер Олександр Троїцький: «Шукаю спонсора, який допоможе мені стати чемпіоном України!»

“Сушка” аматора – думка професіонала

Акрам Оманкулов: Ніколи не ходив у тренажерні зали і не збираюся

Пов’язані статті

14 Comments

 1. Клёвый)))
  Успехов тебе,Денис))))
  Очень рада за тебя!!!!

 2. Клёвый)))
  Успехов тебе,Денис))))
  Очень рада за тебя!!!!

 3. Привет! У вас интересный блог, сохранил в избранное. На каких условиях вы готовы разместить на блоге рекламу про автомобили?

 4. Привет! У вас интересный блог, сохранил в избранное. На каких условиях вы готовы разместить на блоге рекламу про автомобили?

 5. Дёня ты крут!Я прочитав статью начинаю верить в себя!Удачи тебе!Готовься к сарикам!you will be the best!!!!!!!

 6. Дёня ты крут!Я прочитав статью начинаю верить в себя!Удачи тебе!Готовься к сарикам!you will be the best!!!!!!!

 7. Люди, всем привет, я Дениса видела на выступлении ,и он реально такой,ему действительно надо пожелать удачи,человек стремиться к этому, респект тебе Ден!!!!!!

 8. Люди, всем привет, я Дениса видела на выступлении ,и он реально такой,ему действительно надо пожелать удачи,человек стремиться к этому, респект тебе Ден!!!!!!

 9. Молодчина!!!!!! удачи тебе! ВСЕХ БЛАГ!

Залишити відповідь

Back to top button