НОВИНИ

Бодібілдери, на яких варто підписатися: 5 українських атлетів

Попри статус публічних осіб, про життя ТОП культуристів України мало що відомо. Тримати контакт з аудиторією більшість наших бодібілдерів не поспішають. Та не усі. Ось підбірка українських атлетів, які регулярно спілкуються із шанувальниками та діляться з ними порадами щодо тренігу та харчування. Цього разу аналізуємо відео контент.

1. Юрій Федишин

Це перший і наразі єдиний україномовний блогер-бодібілдер. Почавши співпрацю з брендом спортивного харчування Trec Nutriton, Юрій регулярно з’являється у відео випусках від свого спонсора.

iurii fedushun

У коротких роликах львівський культурист дає поради щодо тренінгу. І не лише для культуристів: у відео арсеналі є також ролики з кросфіту, який активно підтримує бренд.

Федишин також активний на своїх сторінках в соцмережах: фото з тренувань, відпочинку з коханою та хобі (грає на гітарі). Загалом легкий, ненав’язливий і естетичний контент.

2. Ярослав Верба

Епатажний харківський юнак. Молодий бодібілдер Ярослав Верба кардинальна протилежність Юрію Федишину. Верба регулярно потрапляє у відео з такими відомими в інетернеті персонажами як Вячеслав Бо з Донецька та Булатом Аліевим.

jaroslav verba

Їхні ролики аматорські, сумбурні і надзвичайно експресивні, з постійно присутньою нецензурщиною та крикливим сміхом. Ярослав Верба в залі, вдома, на атракціонах, похід в супермакет – одна з тематик. У спортсмена є власна аудиторія, якій таке до вподоби. У відео без прикрас показане дозвілля харківського культуриста, який є в числі ТОП юніорів України.

Чим цікавий Ярослав Верба як атлет? Він один із найкремезніших юнаків-культуристів нашої країни.

3. Максим Яковлєв

Канал про те, яким є життя бодібілдера поза сценою, прекрасно демонструє запорізький культурист Максим Яковлєв. Це найбільш якісний і грамотний відео проект на українському фітнес-ринку.

max jakovlev

Атлет розповідає про дуже різнопланові речі: тут поради і про те, як тренуватися якщо захворів, як “сушитися”, як варто розставляти пріоритети в спорті і житті. Максим критикує нашу збірну з футболу та перевіряє чи можна розбити скло машини ударом м’яча.

Максим врівноважений, розважливий та інтелігентний атлет. Він показує якими є труднощі та миті радості в кар’єрі бодібілдерів. І, звісно, ділиться корисними порадами щодо тренінгу. Наразі відео канал Максима Яковлєва є найкращим з-поміж усіх проектів, в яких залучені українські атлети.

4. Адам Козира

Цей високий атлет є одним з найдавніших медійних персонажей в українському фітнесі. Деякі його аматорські відео з порадами щодо тренінгу стали хітами: їх масово публікують різноманітні фітнес-спільноти. Сам атлет регулярно практикує різноманітні поради і відритий до співпраці, а це дає додатковий багаж інформації спраглим до знань.

adam kozyra

Адам Козира, який анонсував документальний фільм про себе, на власній сторінці ділиться різноманітними порадами. І хоча атлет сповільнив темп (нових відео стало значно менше), все ж з допомогою пошуковиків можна знайти багато цікавих відео-порад спортсмена, які будуть корисними кожному у своєму тренінгу.

5. Антон Гречанюк

Він може стати кумиром для тих, хто хоче бути у формі, тренуватися, але не є фанатом “бодібілдерів-монстрів”. Антон Гречанюк регулярно викладає відео з тренуваннями і порадами. Вони будуть цікавими і корисними для новачків. На відео каналі побачите приклади того, як робити ті чи інші вправи. І хоча до них часто не вистачає коментаря самого спортсмена з поясненнями, все ж інформація зрозуміла та доступна.

anton grechanuk

Окрім того, цікавим може стати спостерігання за самим Антоном та його життям. У соцмережах він ділиться враженнями про подорожі, радістю життя фітнес-сім’ї та іншими позитивними моментами.

Водночас, варто додати, що контент, який випускають українські культуристи для своїх клієнтів та шанувальників, далеко не дотягує до того рівня, який роблять атлети поза межами України, а відтак значно поступається схожим відео продуктам.

Антон Павленко для KULTURIZM.INFO

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button