НОВИНИУкраїни

Бодібілдер Ігор Ткаченко став новим полісменом Одеси

Відомий в Україні культурист Ігор Ткаченко став новим полісменом в Одесі. Тепер у цього кремезного хлопця новий етап у житті. KULTURIZM.INFO вирішив поцікавитися як таке рішення атлета вплине на його спортивну кар’єру.

ifor tkachenko polismen

Ігоре, чому вирішив стати полісменом?

Багато факторів вплинули на моє рішення поставити тренерську діяльність на другий план і вибрати основну роботу зі стабільною зарплатою. Але я планую суміщати її із тренерством та змаганнями.

Через складну ситуацію в країні як життя, так і спорт стали дорогим задоволенням. Дізнався про нову поліцію і про те, що стару систему змінюють кардинально за іноземними технологіями та практиками. Оскільки  мене завжди цікавила військова тематика, вирішив спробувати себе в цьому.

igor tkachenko 011igor tkachenko 012

А як же культуризм?

Найбільше на моє рішення вплинув досвід та життєвий шлях мого кумира – бодібілдера Ронні Колмана. Він не тільки служив у поліції, але й паралельно працював бухгалтером в піцерії та охоронцем. При цьому Колман знаходив час тренуватися і досить серйозно прогресував, мав багато перемог на змаганнях.

Тож запитав себе: якщо він зміг працювати на трьох роботах і стати кращим спортсменом в історії бодібілдингу, то чому я не зможу? Пішов здавати цілу купу аналізів і документів, зрештою пройшов відбіркові тести та потрапив на навчання.

igor tkachenko 013

Розкажи трошки про навчання, яке пройшов

Навчання мені дуже сподобалося. Перш за все якістю відбору викладачів, які з повагою зверталися до всіх на «Ви». А по-друге, сподобалося, що не було таких домашніх завдань, які мене дико дратували у шкільні роки. Також всю інформацію нам давали чітко і зрозуміло. Наприклад, ми мали деякі речі обговорити і намагатися оскаржити почуте, а викладач пояснював чому саме так, а не інакше. Якби ми мали такий підхід у школах та інших навчальних закладах, то наші діти були б на порядок освіченіші та розумніші. Словом, те про що я мріяв у школі, втілилося в процесі цього навчання.

igor tkachenko 014

Як минула твоя перша зміна?

Ось вчора була моя перша зміна з досвідченим напарником. День був дуже насиченим. Навіть не доїхавши до свого «квадрату патрулювання», ми оформили чотири адміністративних протоколи та постанови. Також оформили дрібне ДТП по «європротоколу» та допомогли іншому екіпажу.

Далі були виклики, допомога людям, які навіть не встигли повідомити за номером 102, що у них щось трапилося.

Враження від першої зміни розкішні. Мене дуже порадувало наше керівництво. У новій поліції немає «дідівщини», незалежно від рангу до тебе звертаються на «Ви»та з повагою. Але строго і справедливо. Ми не у дитячому садочку знаходимося, однак гумор нікуди не зник – це як-не-як Одеса.

igor tkachenko 015

Ігоре, то коли тепер тебе побачимо на сцені як культуриста?

Щодо змагань, то планую виступити 3 жовтня на Чемпіонаті Одеської області. А далі подивимося. Я трохи розгубив той запал і стимул. Це пов’язано з тим, що став старшим і запити до себе та життя стають вищими. Підготовка стала значно дорожчою, а віддача, на жаль, набагато нижчою. Після цього сезону я на якийсь час зосереджусь на кар’єрі поліцейського та набиратиму м’язову масу. Оскільки живемо один раз, то від життя потрібно отримувати задоволення, а його я отримую – від важких тренувань і нової роботи.

Підготував Антон Павленко, KULTURIZM.INFO

 

Пов’язані статті

One Comment

  1. По утверждению Ткаченко, из-за трудной ситуации в государстве Украина, спорт стал для него дорогим удовольствием.

Залишити відповідь

Back to top button