НОВИНИ

Бодибілдеру Володимиру Дубініну – 65!

Бодібілдеру Володимиру Дубініну – 65!

Володимиру Івановичу Дубініну

Легенді Вітчизняного Бодибилдинга,

Президенту Федерації Бодібілдингу і Фітнесу Росії присвячується!

Притча про дерево. Про столітній Дуб

Після весняної грози, яка пройшла над величезним степом, в благодатний грунт впав жолудь. Земля випаровувала тепло. А коріння маленького деревця живив благодатний – чорнозем. Так деревце росло з року в рік, стаючи все більшим і більшим. Зовсім не помітно спало років п’ятдесят. Тоді вже на потужному стовбурі дерева розрослася пишна розлога крона. Багато поколінь птахів звили за цей час свої гнізда й висиділи своїх пташенят. Багато води спливло за обрій, якраз туди, звідки вставало золочене сонце. Багато різних подій пройшло під кроною дуба. І дерево вже знало тенденцію зміни пір року. Коли поволі пробігло ще п’ятдесят років, столітній дуб, вже був навчений багатим життєвим досвідом.

Бодибілдеру Володимиру Дубініну – 65!

І здавалося, йому були відомі всі таємниці тієї Всесвіту, частиною якої був і він сам. Йому снилися кольорові сни про прожитих днях, роках, десятиліттях. А спогади вміщували пам’ять про всі зірки того Нескінченного Всесвіту, який оточував його своїм коконом Егрегором. І ще його пам’ять зберігала сон про темні як смола ночі. Так столітньому дубу були відомі всі таємниці прожитих років.

А там, у низу, наскільки вистачало простору, до самої нескінченності, починали рости нові молоді деревця. Вони були молоді, зелені, свіжі. Благодатний грунт живив їх коріння, даючи достатньо енергії для розвитку і росту. Вони шуміли про своє, про молоде безтурботне і безтурботному. Їм давалося в житті все на багато легше. Все навколо було доступніше і гармонійніше. Бо багато води витекло за обрій, багато зим і весен змінило один одного. Сам клімат став м’якшим і теплішим. Не дивлячись на свій дуже молодий вік, вони були більш розвинуті і стрункіші. Жили і думали про що – то про своє. Їм не цікаво було знати того, про що шумів зі своїми повчаннями столітній Дуб.

Дуб намагався відгородити їх від пекучих променів полуденного сонця, даючи їм таку необхідну тінь і прохолоду, огороджував від холодних і нескінченних злив. Але молода поросль не знала історії тих, хто виростав до них, та й знати не хотіла. Вони розгойдувалися і шуміли собі в невпопад. І кожен самостійно хотів бути зі своїми дивацтвами і заморочками. До шуму зрілих дерев не прислухаючись. У них зріла гординя і незгода з досвідом їхніх попередників. Вони задумали прожити свої відведені 80 років життя, за своїми примхами і в своїй смішній ілюзії. Вони не хотіли вчитися на чужих помилках, а готові були здійснювати і множити свої власні. У одних дерев були садівники, які вміли доглядати за деревами, а у багатьох дерев садівників і зовсім не було. Або можливо, їх садівники, спали в кволих дачних будках, напившись терпкого, тягучого, хмільного Еля. І відповідати в тих, що прийшли будні, вони ні за що не збиралися. Як, загалом, і на території деяких ділянок, не на всіх виростають, землі було порівну.

Бодибілдеру Володимиру Дубініну – 65!Бодибілдеру Володимиру Дубініну – 65!Деякі дерева були обгороджені високими парканами. Такі вважали, що це, якимось чином захистить їх від навколишнього клімату і статусу несприятливої екології. Забуваючи про призначення дерев – давати кисень розквітаючим полям і лугам. Під корінням деяких з них, браві хлопці нічних доріг, закопували по маленькій скриньці з золотом і коштовностями. І мали намір вони жити собі, цілу Вічність …

Сторічному Дубу було ближче до зірок Чумацького Шляху. Він втомився споглядати на безглуздості грішній землі. Де одна помилка в житті молодої порослі, приходила на місце іншої, і ці помилки множилися. Де одна дурість, з життя інших була смішнішою за попередню. Де безглуздя й нерозмірність в житті підростаючих поколінь було більше, ніж здорового глузду. Він і сам у свій час зробив багато непростимих помилок. І ні коли вже не зміг виправити їх. Як було йому тепер дивитися на зяючу чорнотою Нескінченність Всесвіту. Де при житті, у багатьох, Совість – була тільки словом епітетом. Де почуття, потаємні сподівання, згадуючи про любов, ставали прахом і надбанням мороку.

Озираючись на прожиті десятиліття Столітній Дуб, був гордий! Адже йому вдалося зберегти Честь і Гідність! Залишитися вірним і відданим своєму життєвому вибору! Впродовж всього свого життя він зміг бути гідним прикладом для наслідування! Він був одним із тих небагатьох, хто зміг досягти своєї заповітної мрії! А послідовниками його усвідомленого вибору, стали мільйони молодих зміцнілих дерев, готових нести свіжість дихання, домірність і гармонію нового віяння!

З повагою і вдячністю

Василь Беспаленко

Бодибілдеру Володимиру Дубініну – 65!

Шановний Президенте!

Вітаємо Вас з ювілеєм! Вітаємо Вас з 65 річчям!

Бажаємо Вам міцного, богатирського здоров’я! Бажаємо довгих років плідного життя, і нових звершень! Доброго здоров’я Вашим рідним і близьким! Хай завжди Вас підтримує тепло їх відданих і вірних сердець!

За нами соратниками, друзями і послідовниками, добра пам’ять про те сподвижництво, і Міссі, яку Ви як Людина, атлет і функціонер пронесли через все своє життя! Прийміть від усіх нас щиру вдячність за той внесок, який Ви внесли в розвиток спору гармонії, грації та краси людського Тіла!

Ті 50 років життя, які Ви віддали розвитку культуризму бодібілдингу і фітнесу, були роками терпіння, виваженості та жертовності! Через ігнорування, замовчування та відкрите презирство, Ви змогли пронести Прапор Віри, і Людської  гідності! Своїм особистим прикладом, будучи Першим з атлетів Росії, Радянського Союзу, Європи та Світу, Ви довели необхідність і значущість справи всього життя! Честь і хвала Вам!

Ви заслужили нашу загальну подяку, любов і повага!

Будьте щасливі! Довгих, світлих і добрих днів життя! Нових звершень! Нехай збудеться і ще одна наша спільна, заповітна мрія, і ми доживемо до того часу, коли Бодибілдинг стане Олімпійським видом спорту!

Володимир Богданов

Василь Беспаленко

Україна

body. build – ing. ru

Не буде зайвим додати й те, що сотні тисяч атлетів України приєднуються до цього привітання! До цього привітанню приєднуються і атлети Естонії, Латвії, Литви, Білорусії.

До цих привітань приєднається і кожен вважає себе атлетом!

Бодибілдеру Володимиру Дубініну – 65!

Для довідки:

Дубінін Володимир Іванович

Віце – президент Європейської федерації бодібілдингу та фітнесу (ЕВFF). Президент Федерації бодібілдингу та фітнесу Росії (ФБФР).

Президент ФБФ Санкт-Петербурга. Суддя Міжнародної категорії.

Лауреат вищих нагород IFFB. Президент Клубу «Геркулес».

Заслужений тренер Росії. Екс – Чемпіон СРСР.

E-mail: dubinin @ fbfr. ru

Фото: В. Беспаленко, ambal.ru (користувач Dillon, Не амбал)

Пов’язані статті

One Comment

Залишити відповідь

Back to top button