БлогНОВИНИ

Чоловічу неохайність медики вважають … проблемою з психікою

Чоловічу неохайність медики вважають … проблемою з психікоюСлухайте, а у вас у спортзалі всі блінчики і гантелі акуратно складені? Бо тут німецькі вчені страшать  невиліковним захворюванням усім, хто кладе речі не там де треба…

Німецькі медики вже навіть придумали назву своєму «винайденому» психічному розладу – синдром мессі, від англійського слова messy – безладний, брудний.

Так от доктор медицини Ведіго фон Веделя з мюнхенської некомерційної організацію з підтримки людей у складних життєвих ситуаціях Н-TEAM, переконує –  неохайність чоловіків є небезпечною.  Загроза як для психіки, так і для здоров’я.

Свої слова пан Вегідо підтверджує тим, що патологічна неохайність є одною із основних складових синдрому,який заважає нормально жити людині. А відповідно, на його думку, це є хворобою. Причому стан здатний погіршуватися з часом – будинок справді перетворюється на смітник.

Німецькі вчені вже встигли визначити основні ознаки захворювання на нехлюйство:

1.       Чоловік живе в брудній квартирі, в якій зберігає купу непотрібних речей;

2.       Рідко миє посуд;

3.       Не підмітає підлогу.

І у цьому, як вважають вчені, ні вік, ні соціальний статус, ні стать людини не мають значення. Причиною розвитку синдрому вчені називають психологічну травму, приміром, втрату близької людини. А це стає причиною того, що з’являється бажання зберегти якісь речі, які нагадують про минуле.

Що найцікавіше, німецькі медики переконані, що повністю позбутися синдрому нехлюйства неможливо. Щоправда можна допомогти  нормалізувати своє життя.

Пов’язані статті

2 Comments

  1. теперь понятно… у меня отец такой! еле у него окмнату отвоевал, квартира, гараж, балкон завалены всевозможным дерьмом!

  2. теперь понятно… у меня отец такой! еле у него окмнату отвоевал, квартира, гараж, балкон завалены всевозможным дерьмом!

Залишити відповідь

Back to top button