БлогНОВИНИ

Чоловіків в окулярах оточуючі сприймають як фізично слабких, – вчені

Чоловіків в окулярах оточуючі сприймають як фізично слабких, – вченіЗнаю, що людям із слабким зором лікарі радять не тренуватися у спортзалі із тягарями, мовляв це школить зору тим, хто і так погано бачить. А тут ще й вчені презентували чергове дослідження, щодо привабливості людей в окулярах.

Одна іноземна фірма зробила дослідження в результаті якого вчені дійшли висновку, що дюдей в окулярах сприймають як слабких і невпевнених у собі.

Фахівці вважають, що чоловіки, які носять окуляри, виглядають старшими, як мінімум, на три роки. Якщо точніше, то окуляри додають 3,3 роки.  І що цікаво: чим старша люди в окулярах, тим більше років їм дають інші. Наприклад, чоловікам у віці 45 років і старше окуляри додавали п’ять років.

Експеримент також  показав: люди в окулярах сприймалися як менш впевнені у собі індивіди, досить слабкі фізично.

І це ще не все. Вчені, які робити свої експерименти розповіли, що людей в окулярах часто оцінюють як непривабливих в порівнянні з тими, хто окуляри не носить. Такий висновок був зроблений після дослідження, в якому взяли участь 4 тисячі добровольців.

Учені також розповіли звідки у них такі дані. Усе просто:  учасників експерименту вони розділили на дві групи. Учасникам з першої групи давали десять фотографій людей в окулярах і просили їх визначити вік зображених людей і обговорити їх особисті якості.

Другій групі дали десять фотографій тих самих людей, але без окулярів. Усі мали однакове завдання.

Ну і зовсім дивина: у даному випадку з дітьми усе вийшло інакше: від 6 до 10 років їхні однолітки, які носять окуляри, виглядають більш розумними й чесними.

Дозволимо собі припустити, що такі результати опитування могли бути зроблене на замовлення компаній, що виробляють і продають контактні лінзи.

Роман Лавринюк, www.kulturizm.info

_________________

читайте також:

Деяким чоловікам важко прокидатися зранку через відсутність всіх генів, – вчені

Чоловіки з гарними голосами більш схильні до зрад

Відсутність спілкування вбиває чоловіків так само як цигарки

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button