БлогНОВИНИ

Чоловіки з гарними голосами більш схильні до зрад

Чоловіки з гарними голосами більш схильні до зрадНу от, виявилося, що я схильний до зради. Якщо колись і кричу, то у тренажерному залі, коли роблю станову чи присідання. Ну якось так мені легше, хоча знаю що багатьох це дуже дратує. А тут виявляється, що мій голос мене ще й підставляє.

Вчені вияснили, що чоловіки з низькими, глибокими голосами користуються великим успіхом у жінок, однак саме такі представники сильної статі більш схильні до зради, повідомляється в дослідженні канадських вчених, опублікованому в журналі Evolutionary Psychology.

Дослідники з університету Макмастера в Канаді встановили зв’язок між висотою голосу людини і її сприйняттям невірності, а також те, як ми вибираємо партнера.

У дослідженні взяли участь кілька добровольців, що слухали різні записи чоловічих і жіночих голосів, котрі відрізнялися висотою. Потім учасники говорили, людина з яким тембром голосу, найбільш імовірно, здатна зрадити свого партнера.

“Ми з’ясували, що з точки зору сексуальної стратегії, чоловіки і жінки можуть використовувати висоту голосу як попереджувальний сигнал про майбутню зраду”, – сказав провідний автор наукової роботи Джилліан О’Коннор.

Дослідники зробили висновок, що, чим більш привабливий голос — низький у чоловіків і високий у жінок — тим більша вірогідність того, що власник цього голосу зважиться на зраду.

_______________________

читайте також:

Самотність загрожує чоловікам тараканами

З першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Жінки нарешті зрозуміли, що ми їх використовуємо

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button