БлогНОВИНИ

Чим старший чоловік, тим його робота приносить більше задоволення

Чим старший чоловік, тим його робота приносить більше задоволенняЗ наближенням пенсійного віку для чоловіків їхня робота стає  більш приємною. Що цікаво,  у чоловіків цей ефект проявляється сильніше, ніж у жінок. Таку закономірність дослідили вчені  з Університету Амстердама.

Вчені також з’ясували, що злість з боку боса здатна викликати неоднозначну реакцію у працівників. Ну, зрештою, це і так всім зрозуміло…  Їхні дослідження показали, що деякі люди працюють набагато краще після сердитої промови начальника, при цьому в інших, навпаки, повністю зникають творчі пориви.

Ключем до цієї залежності є ступінь захопленості працівника та його бажання розібратися у ситуації – ця риса називається епістемологічної мотивацією. З’ясувалося, що група випробовуваних з високим рівнем епістемологічної мотивації почала працювати більш ефективно після негативного відгуку, ніж після нейтрально, а група з низьким рівнем, навпаки, показала найкращі результати при нейтральній оцінці.

Отримані дані показують, що гнів може бути ефективним мотиваторів, але тільки для певних людей і за сприятливих умов.  Також психологи стверджують, що робота здатна приносити справжнє задоволення, хоча й не відразу.

Крім того, відсутність роботи небезпечніше для душевного здоров’я, ніж стрес через робочу перенапругу.

Фото 10000muscle.blogspot.com

________________________

читайте також:

У чоловіків мозок найактивніше працює після 60 років

Відсутність спілкування вбиває чоловіків так само як цигарки

Чим більше в чоловіка грошей – тим менше у нього щастя?

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button