БлогНОВИНИ

Деяким чоловікам важко прокидатися зранку через відсутність всіх генів, – вчені

Деяким чоловікам важко прокидатися зранку через відсутність всіх генів, – вченіДослідники з Північно-західного університету в американському штаті Іллінойс відкрили новий механізм, пов’язаний з біологічним годинником.

Вчені з’ясували, що брак певного гена, який отримав назву “двадцять чотири”, призводить до порушення ритму в циклі пробудження і сну у плодових мушок.

Ген кодує протеїн, який називається PER, який, у свою чергу, коригує циркадний ритм. Без гена протеїн у нейронах міститься в малій кількості – у результаті мушкам важче прокидатися.

На думку вчених, аналогічна закономірність може діяти і у випадку людей. За словами керівника дослідження Равві Аллади, природний годинник підказує організму, коли пора готуватися до сходу сонця.

Фото maleandbeautiful.blogspot.com

Пов’язані статті

One Comment

  1. Некоторым мужчинам трудно просыпаться утром из-за отсутствия ВОЛИ, а не какого-то там придуманного гена, даже если он и есть. Ну и бред.

  2. Некоторым мужчинам трудно просыпаться утром из-за отсутствия ВОЛИ, а не какого-то там придуманного гена, даже если он и есть. Ну и бред.

Залишити відповідь

Back to top button