БлогНОВИНИ

Для жінок серіали важливіші за чоловіків?

Згідно з результатами опитування, проведеного серед трьох тисяч жінок, справжній джентльмен повинен уміти писати романтичні SMS, а також регулярно залишати повідомлення на стіні своєї коханої в соціальних мережах, повідомляє Daily Mail.

Для жінок серіали важливіші за чоловіків?

Також дві третини опитаних зізналися, що вважають непристойними, якщо на побаченні чоловік пише комусь SMS і говорить про своїх колишніх пасій. 42% опитаних також вважають неприйнятними для справжнього джентльмена називати улюблену жінку другою половинкою або дружиною.

Проте, як і раніше три чверті жінок вважають необхідним атрибутом справжнього джентльмена носити ідеально відпрасовану сорочку, куди б він не пішов. Половина жінок також чекають, що чоловік носитиме запонки, 16% вважають, що необхідна також витончена носова хустка. Також кожна двадцята хоче бачити джентльменів в капелюсі. Обов’язковим також залишаються бездоганні манери і чудове почуття гумору.

Автори дослідження відзначають ще один цікавий факт, якщо раніше дівчатам приносив задоволення розстелений на калюжі плащ, щоб вона могла пройти, не намочивши ніг, то зараз достатньо, коли хлопець просто не заважає їй дивитися улюблені серіали.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button