НОВИНИСвітові

Фітнес-модель Justin St Paul: історія спортсмена

23-річний Justin St Paul з дитинства захоплювався спортом. У школі любив грати у футбол, регбі, баскетбол та хокей. Але завжди був худорлявим, хоча хотів стати великим і сильним.

Justin St Paul 3

“У коледжі був невеликий тренажерний зал, але він працював лише кілька годин в обід і там було дуже  багато людей. Будучи дуже сором’язливим, я ніколи не мав мужності піти туди самому. Приблизно через рік, в 17 років я врешті-решт якось ввечері туди потрапив, наважився і почав тренуватися. Я переконав кілька друзів ходити зі мною, але жоден з них не витримав більш ніж кілька тижнів”.

Justin St Paul 2

Народився: 1992

Вага: 84 кг

Ріст: 1,82 см

Justin St Paul 6

“Коли вчився в коледжі, побачив, що там хлопці більші і сильніші за мене. Тож почав тренуватися тричі на тиждень. В основному це були складні вправи, щоб дати мені хорошу базу для роботи. З того моменту я не дивився назад. Моя пристрасть до цього спорту тільки зросла. Адже немає кращого почуття, ніж бачити свій прогрес з тижня на тиждень”.

Justin St Paul 4

“Фітнес повністю змінив моє життя. Коли прогресував, хотів отримувати більше і більше компліментів. І це справді змушує та мотивує рухатися далі. Я не впевнений, де я буду через 5 років, але знаю одне: у моєму житті повинен бути фітнес”.

Justin St Paul

“Завжди намагаюся прогресувати щотижня: збільшуючи вагу, чи збільшуючи повтори тощо. Гадаю, що багато людей дивуються чому вони не мають очікуваних результатів. Але їхні тренування зазвичай мляві і вони витрачають половину свого часу на розмови з  друзями. Мені подобається тренуватися з відданими своїй справі людьми, які в тренажерному залі з серйозними намірами. Інтенсивність є ключем до успіху”.

Джерело: http://www.cutandjacked.com/Interview-Justin-St-Paul

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button