НОВИНИ

Фото конкурс Містер пляж 2014: ФІНАЛ!

Завершилося літнє змагання за набори спортивного харчування від ТМ Power Pro! Конкурс Містер пляж 2014 підійшов до завершення і пришов час назвати переможців.  Насамперед хочемо подякувати усім за участь.

Вибирати найкращих із найкращих було непросто – цьогорічний рівень конкурсантів був на високому рівні. Нам неабияк приємно працювати для таких своїх читачів богатирів. Отже, результати.

1 місце. Андрій Романча, м. Черкаси

Андрій Романча із Черкас був учасником № 17. Переможцем його визначила компанія ТМ Power Pro: «Хлопець повністю відповідає статусу «Містер пляж»: зріст, вага все в нормі, просушене тіло, пропорційні форми. Видно зусилля і багаторічну працю. Аполон одним словом!».

u-17

Андрій отримає сироватковий протеїн POWER PRO WHEY 1 кг, протеїн CUBE та протеїнові батончики (20 шт).

2 місце. Олександр Мунтян, м. Миколаїв

Олександр Мунтян з  Миколаєва був учасником № 8. Його також переможцем визначила компанія ТМ Power Pro:  «Хлопець початківець бодибілдер, видно хороший результат роботи над собою. Є мета і прагнення досягти успіху. Хотілося б його з мотивувати на досягнення вершин».

u 08 u 08-1

Олександр отримає сироватковий протеїн POWER PRO WHEY 1 кг, комплексний протеїн МІХ та батончики (20 шт)

3 місце. Марк Саїдов, м. Кельменці

Марк Саїдов із Кельменця був учасником № 21. Його кандидатуру обрав портал KULTURIZM.INFO.

u-21

На нашу думку, форма цього хлопця аматора на такому рівні, що він доклавши більше зусиль, цілком може вийти на сцену і скласти конкуренцію виступаючим атлетам у своїх категорії. Щодо тематики конкурсу, то вважаємо Марка одного з найдостойніших та найбільш естетичного аматора-пляжника.

Він отримає комплексний протеїн МІХ, гейнер та вуглеводні батончики (20 штук)

4 місце. Ілля Ізюмов, м. Алчевськ

Ілля Ізюмов із Алчевська став переможцем голосування у соцмережах. Його вибрали учасники спільноти ТМ Power Pro ВКонтакте. Найбільше голосів там набрав Андрій Романча. Але оскільки він вже був визначений переможцем, приз отримав наступний учасник за кількістю балів.

u-25

Він отримає протеїн CUBE, енергетик та дой пак гідролізату колагену.

У багатьох виникало питання: чому у голосуванні не бере участь Дмитро Горобець. У цьому випадку відбулося порушення правил. Конкурс  «Містер пляж»  для аматорів силового спорту. Відтак ми відмовляли в участі всім виступаючим спортсменам. В останню мить з’ясувалося, що Дмитро був учасником змагань, що суперечить правилам. Тому довелося його зняти з голосування. Але оскільки в хлопця розкішна форма, ми не змогли залишити його без подарунку. Тож KULTURIZM.INFO Дмитру дарує інтерв’ю, яке незабаром буде опубліковане на порталі!

Дякуємо усім учасникам та читачам, які вболівали за хлопців! Фото переможців з призами незабаром будуть опубліковані на нашому порталі.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button