БлогНОВИНИ

Гарні хлопці більш розумніші

Гарні хлопці більш розумнішіВчені з’ясували, що люди з привабливою зовнішністю краще встигають у навчанні та досягають успіхів у житті.

Всупереч поширеним стереотипам у красивих чоловіків і жінок більш високий коефіцієнт інтелектуального розвитку, ніж у менш симпатичних людей. Цей факт з’ясували вчені Лондонської школи економіки. Після багаторічних випробувань вчені прийшли до висновку, що чоловіки і жінки з більш привабливими зовнішніми даними, як правило, краще встигають у навчанні, а в результаті досягають великих життєвих успіхів.

Це пояснюється тим, що гарні і розумні люди приваблюють один одного. Вони успадковують у своїх батьків не лише красу, але й тягу до знань. Ці спостереження отримало підтвердження в ході досліджень в США в у Великобританії.

IQ привабливого британця, наприклад, на 13,6 відсотка перевищує цей показник по країні в цілому, а коефіцієнт інтелектуального розвитку симпатичної британки – на 11,4 пункти вище, ніж у більшості її співвітчизниць.

Вчені пропонують переглянути усталений стереотип несумісності розуму і краси, тому що фізична привабливість людини свідчить на користь його високого розумового розвитку.

Цікаво, що нещодавно вчені провели ще одне дослідження, в ході якого з’ясувалося, що також взаємозв’язок існує і між рівнем IQ і станом здоров’я людини. IQ визначає поведінку людини, а саме поведінка часто є причиною захворювань.

tsn.ua, фото manochrome.blogspot.com

_________________________________

читайте також:

Щедрість чоловіка залежить від його розташування в просторі

Вчені дізналися у яких хлопців найдовші

Чоловіки з красивою шевелюрою – погані коханці?

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button