НОВИНИ

Геннадій Юркевич: У важкій атлетиці підняти вагу мало, треба її ще зафіксувати

Геннадій Юркевич: У важкій атлетиці підняти вагу мало, треба її ще зафіксуватиВ Україні, а саме у Львові на «Арені Львів» триває Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів, де є майже 600 учасників з 45 країн світу вперше на львівській арені. Вони розігрують між собою 36 комплектів нагород.

Журналісти kulturizm.info зустріли і головного суддю Чемпіонату Геннадія Юркевича.

«Найважливішим критерієм переможця є трудолюбивість, наполегливі тренування та антропометричні дані. Тобто, це означає, щоб були хороші гнучкості. Якщо поєднається сила м’язів і правильність розвитку суглобів, то це допомагає ще більше тримати вагу, втримувати на горі. Бо у важкій атлетиці підняти мало, треба її ще зафіксувати.

Важливо зауважити, що жодних поступок у суддівстві ветеранського спорту нема – все максимально строго, згідно зі світовими правилами», – каже пан Юркевич.

«На цьому чемпіонаті буде розіграно 36 комплектів медалей. А в останній день буде визначено тих, хто набере найбільше очок у своїх групах. Їм буде вручено кубки, а також будемо визначати володаря суперкубку – того, хто у всіх категоріях набере найбільшу кількість очок», – розповів майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу і триразовий чемпіон Європи, 5-тиразовий рекордсмен світу і Європи, головний суддя змагань Геннадій Юркевич.

фото: прес-служба ЛМР

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button