НОВИНИФото

Кубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. Фотогалерея

12 квітня у Харкові відбувся Кубок області з бодібілдингу. Як це не дивно, але абсолютним Чемпіоном змагань став… гість з білорусі Михайло Беспалов.

Найближчим часом ми надрукуємо результати змагань. Наразі до вашої уваги фото добірка, якою поділилися колеги з city.kharkov.ua.

Кубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. ФотогалереяКубок Харківської області з бодібілдингу 12 квітня. Фотогалерея

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button