АтлетиІнтерв'юНОВИНИУкраїни

Пауерліфтер Микола Сергєєв напередодні Кубку Світу WUAP 2011: «Я просто роблю свою справу»

Один з найвідоміших пауерліфтерів України Микола Сергєєв 4-6 листопада 2011 року братиме участь у змаганнях з Кубку Світу WUAP 2011 в Угорщині. Напередодні змагань Сергій розповів kulturizm.info про підготовку до Кубку Світу, свої настрої та очікування, а також прокоментував чутки та міфи, які про нього розпускають заздрісники.

николай сергеев

Отож, розмова з Миколою Сергеєвим, майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном та рекордсменом України ексклюзивно для читачів www.kulturizm.info.

– Доброго дня, Микола. Ви вперше в житті будете виступати в новій віковій категорії “юніори” на змаганнях такого рівня. Можливо, ви будете наймолодшим в цій категорії (Миколі щойно виповнилося 20 років). Чи може недостача досвіду, фізичної підготовки негативно позначитися на результаті? Що нам очікувати від Вас на кубку Світу?

– Доброго дня. Чекаю перемоги, новий рекорд Світу з юніорам! Іншого варіанту немає. Вік, недостача досвіду мені не завадить. Думаю, підійду до цих змагань в оптимальній формі.

– Налаштовується на напружену боротьбу в своїй ваговій категорії?

– Ні, її не буде.

– Який результат плануєте показати на чемпіонаті Світу? Може, є вже конкретні цифри в жимі лежачи?

– Складно сказати … Як піде. Хотілося б вийти на 300 кг. Це буде непогано для мене.

– Розкажіть про підготовку на ці змагання.

– Підготовка не сильно відрізняється від попередніх, хіба що тільки менша кількість тижнів, ніж зазвичай. Але дуже “насичена”. Багато важких тренувань. Особливу увагу “проблемній” верхнії, завершальній частині траєкторії руху в жимі лежачи. Нема жодних конкретних планів, цифр. Я ніколи цим не займався. Плани будуються і змінюються в процесі, у залежності від ситуації. Тому складно щось говорити. Я б не називав такий підхід “несерйозним”, оскільки вважаю, він приносить результати.

– Це дуже важкий спорт … Допомагають, підтримують близькі і знайомі? Ставляться до цього з розумінням?

– Так, близькі завжди підтримують, мене оточують чудові люди. Я хочу подякувати їм за це. Але насправді, цей спорт можна зрозуміти повністю, тільки якщо все це спробувати на собі.

Пауерліфтер Микола Сергєєв, 19 років: У моїй категорії в Україні немає конкурентів

– На сьогоднішній день Ви є дуже успішним спортсменом, не дивлячись на вік. Як успіх у спорті змінив Ваше життя? Які відгуки доводиться чути, що характеризує успішність у Вашому спорті?

– Раніше мені доводилося чути багато похвальних відгуків. Але насправді я почав розуміти, що в мене все виходить, коли полилося багато бруду в мою адресу за спиною (одночасно і з позитивними думками). Мені здається, що це і характеризує успішність. Ні, це ніяк не змінює моє життя.

– Так, дійсно. Зараз чимало розмов про Вас (і про спорт в цілому), застосуванні будь-яких препаратів, “секретів” підготовки, несправедливому відношенню до Вас . Що думаєте з цього приводу, це якось впливає на Вас?

– Насправді, мені смішно чути такі розмови. Зараз дуже багато “експертів”. Насправді ніхто з них ні в чому не розбирається.

– Чому так відбувається?

– Цей спорт далекий від середньостатистичної людини. Або просто “слабкі” люди намагаються пояснити це різними факторами, але ніяк не заслугою самої людини. Ну, або комусь просто нічим зайнятися, залишається тільки вигадувати “казки”.

Може бути елементарна заздрість. Зараз багато хто здатен тільки на те, щоб тріпати язиком і нічого не робити. Але, звичайно, я зараз не узагальнюю, не кажу про всіх, люди дуже різні … Також я не збираюся щось спростовувати або підтверджувати, бо мені все одно, я просто роблю свою справу. Ні, звичайно це ніяк мене не зачіпає. Навіть трохи приємно, що стільки уваги навколо мене.

– Які старти очікують Вас в цьому році, крім Світу?

– Можливо, це будуть декілька міжнародних комерційних турнірів, куди я запрошений.

– Багато спортивних оглядачів хотіли б побачити Вас на змаганнях з бодібілдингу і вважають Вас дуже перспективним атлетом, і пророкують велике майбутнє саме в цьому виді спорту. Що можете сказати з цього приводу?

– Поки нічого не можу сказати … Це залежить від багатьох факторів. У цьому році я, швидше за все, не буду брати участь на таких змаганнях.

Розмовляв Антон Павленко, www.kulturizm.info

_____________________________

читайте також:

Бодибілдер зі Львова Тарас Радіонов: «Виступати на змаганнях мене агітував Андрій Кухарчук»

Стронгмен Сергій Конюшок: «Бути чемпіоном –велика відповідальність»

Бодібілдер Юрій Бутенко, 17 років: «Свій час я витрачаю на те, щоб зробити себе кращим»

Пов’язані статті

7 Comments

  1. Как всегда очень самоуверенно.. Но ничего лишнего! Молодец!

  2. Ооооообожаю его=)))давай еще один мировой рекорд!) а может и не один!!=)))

  3. Молодец, ставь приоритетные цели и результат будет обязательно! Так держать!!!

  4. Продолжает радовать страну,гордость для своих друзей )))

  5. порвет юниоров в абсолюте точно! и рекорд его будет. там он не высокий для него. супер результат для такого возраста!! будущая мегазвезда!!

Залишити відповідь

Back to top button