ЗмаганняНОВИНИРезультати

Павло Зінько: «Чемпіонат Євразії GPF відбудеться на високому рівні!»

Павло Зінько: «Чемпіонат Євразії GPF відбудеться на високому рівні!»5-6 листопада у Львові відбудеться Чемпіонат Євразії з пауерліфтингу за версією GPF. Свято сили відбудеться на Погулянці у Центрі творчості для дітей та юнацтва Галичини, куди і з’їдуться позмагатися богатирі з пауерліфтингу. Чого саме чекати на цих змаганнях, хто на них приїде та заплановані рекорди kulturizm.info дізнавався в організатора та мецената фестивалю Павла Зінька.

– Пане Павло, розкажіть про ідею організувати ці змагання.

– Я вже продовж багатьох років сам приймаю участь на серйозних змаганнях з бодибілдингу і пауерліфтингу, я серйозно займаюся розвитком спорту і в нього вкладаю все серце і душу.

Цей чемпіонат був узгоджений на президії всесвітньої глобальної федерації яка на конференції дала дозвіл, щоб ці змагання провів саме я. Мене це зацікавило, бо це перший Чемпіонтат Євразії у Львові та  Україні. Для мене це повага і відповідальність, тому хочу показати як проводити змагання на високому рівні і зацікавити людей.

4-6 листопада у Львові 1-й чемпіонат Євразії по жиму лежачи GPF

Павло Зінько: «Чемпіонат Євразії GPF відбудеться на високому рівні!»Змагання будуть також транслюватися в он-лайн режимі на сайті gpf.lvivske.info.

Cкільки учасників розраховуєте прийняти?

– Зараз відомо, що приїде понад 200 спортсменів з України, Росії, Китаю, Іраку, Ірану, Польщі, Болгарії. Усі відомі імена ви побачите на змаганнях.

Також будуть брати участь спортсмени з фізичними вадами. Це важливо, бо їх треба  підтримувати.

– Плануєте встановлювати рекорди?

– Так, звичайно. Згідно з нормативів будуть присвоюватися звання кандидатів майстрів спорту і майстрів спорту міжнародного класу. Також будуть встановлюватися українські, європейські та світові рекорди.

– А чого чекати глядачам?

– Не хочу видавати усіх таємниць, але думаю глядачам буде цікаво. Це буде два дні впродовж яких відбуватимуться ярмарки та шоу на яких будуть виступати спортсмени, а ще навіть музиканти. Для відвідувачів буде домашня кухня з доступними цінами. Квитки коштуватимуть 30 грн.

Розмовляв Антон Павленко, www.kulturizm.info

_________________________

читайте також:

Результати другого дня Чемпіонату України 2011 з бодибілдингу

Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день. Результати

Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день: краса на всю ширину сцени

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button