БодибілдингНОВИНИТренінг

Підйом на біцепс у блоковому тренажері стоячи

Під час підйому на біцепс стоячи у блоковому тренажері працює середина і низ біцепса, а також верх передпліччя. Ця вправа «прорізає» чітку форму біцепса. Крім того існує думка,що підйом на біцепс в блоковому тренажері використовується для відточування форми і рельєфу двоголового м’яза плеча. Проте, є багато противників такого твердження.

Підйом на біцепс у блоковому тренажері стоячи

Встаньте обличчям до стійки блокового тренажера і прикріпіть до троса, що проходить через нижній блок, прямий або кривий (у вигляді букви «W») гриф. Візьміться за нього хватом знизу (долоні дивляться вгоhttps://kulturizm.info/wp-admin/post-new.phpру), натягніть трос. Поставте ноги на ширині плечей, ледве розведіть носки, випряміть тулуб і злегка зігніть руки в ліктях. Зробіть глибокий вдих і затримаєте дихання. Напружте біцепси і підніміть гриф до верху грудей.

Підйом штанги на біцепс у бодібілдингу, або як накачати біцепс

Підйом на біцепс у блоковому тренажері стоячиСтарайтеся тренуватися так, щоб лікті залишалися нерухомими біля боків торсу. Як тільки гриф опиниться на рівні верху грудей – зупиніть і починайте опускати. Видихніть. Тримаєте спину рівною, а прес напруженим  до кінця сету.

Станьте досить близько до тренажера — так, щоб трос піднімався вгору майже вертикально. Чим більше трос нахилений, тим не зручніше виконувати вправу. Не рухайте ліктями. Зафіксуйте їх біля боків тулуба або в положенні, коли вони трохи висунуті вперед. Якщо у вихідному положенні ви нахиляєтеся вперед, то у верхній крапці ви неминуче відхилятиметеся назад. А значить частину роботи біцепсів виконуватимуть м’язи попереку. Опускайте гриф повільно, повністю контролюючи вантаж в кожній точці руху.

Не женіться за вагою. Головне — правильна форма і техніка виконання вправи. Не розгинайте повністю руки в нижній точці. Це значно понизить навантаження на ліктьовий суглоб вже на початку підйому, коли ви спробуєте зрушити вантаж з мертвої точки. Перед підйомами на біцепс в блоковому тренажері рекомендовано зробити підйом на біцепс штанги чи гантелей.

__________________

читайте також:

Підйом гантелей на біцепс стоячи

Згинання рук на лаві Скотта у бодібілдингу

Вправа з гантелями на біцепс «молоток»

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button