БлогНОВИНИ

Психологи: Кава вбиває інтелект чоловіків

Психологи: Кава вбиває інтелект чоловіківУ стресових ситуаціях кава позитивно впливає на жінок, але погано – на розумові здібності чоловіків. Про це заявила психолог Ліндсі Сент Клер та її колеги з Брістольського університету, Велика Британія.

Висновок зробили за результатами дослідження за участю 64 добровольців. Піддослідних поділили на одностатеві пари однакового віку. Кожній парі запропонували виконати кілька завдань, включаючи тести на пам’ять, складання головоломки і проведення переговорів. Щоб підсилити стрес, піддослідних також попросили підготувати публічну презентацію про результати тестів. Перед виконанням завдань половина учасників випила звичайну каву, а решта – напій без кофеїну.

Результати випробувань засвідчили, що пари жінок, які випили каву з кофеїном, справлялися з головоломкою-мозаїкою на 100 секунд швидше, ніж їх однолітки, які пили безкофеїновий напій.

У чоловіків ситуація виявилася протилежною. Після звичайної кави представники сильної статі складали пазли на 20 секунд довше за тих, кому давали каву без кофеїну. Крім того, кофеїн значно погіршив пам’ять чоловіків. Вони ледве впоралися із завданнями на запам’ятовування.

Дослідники зазначають, що багато зустрічей на вищому рівні проводять чоловіки, тому необмежений доступ до кави під час таких переговорів може негативно вплинути на їх результат.

gazeta.ua

____________________

читайте також:

Перше лютого визнали днем голих працівників

Вчені з’ясували, чого насправді хочуть жінки

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button