НОВИНИ

Радіоведучий Влодко Лучишин: Відсутність тренувань тепер викликає відчуття неповноти дня

Знаний ведучий Радіо «Львівська Хвиля» Влодко Лучишин вирішив зробити свого роду експеримент над собою: позбутися пари (чи точніше пари десятків) зайвих кілограм. А щоби було цікавіше, долучив до цієї справи ще двох своїх не надто струнких ефірних колег – тепер вони наввипередки намагаюся показати якнайкращий результат. Вже восени слухачі улюбленої станції Львова почують, кому яких показників вдалося досягти та якою ціною.

Тим часом тренування йдуть повним ходом. І кожен з тренерів знаходить свої способи позбавити свого підопічного зайвої ваги.

volodymyr luchysyn

Впродовж чотирьох місяців з Влодком займається тренер фітнес-центру „Пляж”  Микола Фуртак. І днями вони повернулися із спеціального табору, де тренер організував своїм підопічним незвичайний вишкіл. Сім днів учасники табору були ізольовані від світу в спеціально облаштованому особняку неподалік Львова. Упродовж цього тижня все на світі для таборян оберталося довкола трьох щоденних тренувань. У результаті герою цієї статті вдалося позбутися 4 кілограмів і отримати масу емоцій. І не завжди найприємніших, ділиться відчуттями Влодко Лучишин:

volodymyr luchysyn 02«Ці спортивні збори ми жартома називали “концтабір”. Почалося це відтоді, коли наш тренер оголосив розпорядок дня:

6:45 – підйом

7:00 – тренування (крос)

8:30 – сніданок

11:00 – тренування

13:30 – обід

15:30 – підвечірок

17:00 тренування

19:30 – вечеря

Ба більше, щонайменше запізнення чи порушення режиму автоматично дорівнює покаранню (присідання-відтискання-ще-якась-холєра) у кількості, яку собі вигадає тренер у момент призначення цього покарання… Словом, тиждень заповідався важкий.

Їжі було катастрофічно мало. Ми виїдали з тарілок все до найменшої крупинки, а тренери (їх було двоє) тільки хитро усміхались. Ми їх у цей момент сильно не любили, а вони відповідали нам взаємністю на тренуваннях. Поту 12 таборян легко вистачило б, аби когось втопити))) Ну, наприклад, котрогось з тренерів…

Та вже наступного дня почало здаватися, що їжі стало більше. І до кінця  тижня вже навіть щось могло залишатися на тарілках. Головна місія табору – виконана: наш організм зрозумів, яка “правильна” кількість “правильної” їжі йому потрібна для повноцінного функціонування.

Але були і «побічні ефекти»:

– сантиметри і кілограми, що кудись пропали;

– тир, сауна і масаж, що дозволили розслабитися,

– візит психолога і ігри та розваги, що об”єднали таких здавалося б різних людей…

volodymyr luchysyn 03

І якшо перший день мав запах злості, то останній – пах втратою (пафосно, але шо ж?)))) Закінчилося щось, що дало зрозуміти, що ти небезнадійний… І що, якщо працювати над собою, то… ну, ви в курсі))

Коли ж говорити про мої персональні досягнення, то також трохи є:

– з подивом довідався, що можу пробігти майже 5 км і прийти до фінішу першим (ще в школі мені відбили любов до швидкого пересування на ногах);

– відсутність тренування викликає відчуття неповноти дня;

– втрата кілограмів-сантиметрів здивувала не тільки мене, але й тренера

– ну і найголовніше – відтепер хочеться називати Миколу Фуртака  не тільки тренером, але й другом… А таке буває ой як нечасто!»

mykola furtakМикола Фуртак, майстер спорту з боротьби дзюдо і кандидат в майстри спорту з боротьби самбо, інструктор групових аеробних та танцювальних програм, персональний тренер фітнес-центру „Пляж”:

Ідея організувати такий табір не нова і активно використовується спортсменами перед відповідальними змаганнями. Такі здавалося б екстремальні спортивні навантаження дають відчутний результат. Прекрасно пам’ятаю це з часів свого перебування у „великому спорті”.

Вже другий рік я організовую такі виїзди і вони завжди результативні: люди за тиждень втрачають до 4-5 кілограмів. І навіть якщо втрати ваги не надто помітні, їх завжди компенсують втрачені сантиметри в об’ємах талії чи стегон. До слова, цього разу найбільше кілограмів скинув саме Влодко Лучишин. Для мене це було приємним здивуванням, що людина, яка вже четвертий місяць активно тренується, стежить за своїм харчуванням і в результаті – помітно худне, показала такі результати.

Але основна мета табору не кілограми і сантиметри все це тільки приємний бонус і хороша мотивація працювати далі. Я ставлю за ціль продемонструвати кожному його можливості і його потреби. За тиждень людина розуміє, як правильно харчуватися, що здорова їжа може бути смачною і що помірних порцій може вистачати. А ще приходить розуміння того, що ти можеш тренуватися тричі на день і ресурсів твого організму цілком вистачає.

Для глибшого розуміння процесів схуднення і раціонального харчування практично щовечора ми організовували своєрідні круглі столи, де обговорювали раціон, методику тренувань, дивились програми і документальні фільми відповідної тематики, спілкувалися з психологом.

Звичайно, все це такі „лабораторні” умови. В житті все складніше: люди ходять на роботу, займаються щоденними справами… Але і при тому всьому можливостей організму з надлишком вистачить бодай на три тренування на тиждень. І це – головні знання, чи точніше відчуття, які учасники табору забирають зі собою.

volodymyr luchysyn 04

Щодо розробленої мною методики самих тренувань, то мені вона здається цілком логічною. Перший день – тренування легші, другий – навпаки важкі, третього дня замість третього тренування – релакс (сауна, масаж), решта днів настільки ж інтенсивні, як другий день. От і вся хитрість, яка допомагає навіть людям, що інтенсивно тренуються (як-от Влодко) скинути добрячий шмат зайвої ваги за лічені дні. І не набрати її далі.

Якщо ж говорити про „далі” у Влодковому експерименті, то до кінця вересня ми мали б вийти на потрібну нам вагу. Але на цьому вирішили не зупинятися. Далі почнеться робота над активним нарощуванням м’язів і формуванням „нового тіла”.

Бачачи те, наскільки мій підопічний ретельний у роботі над собою, я практично впевнений у результаті. А отже буде чим поділитися з читачами KULTURIZM.INFO.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Подивіться також
Close
Back to top button