БлогНОВИНИ

Щедрість чоловіка залежить від його розташування в просторі

Щедрість чоловіка залежить від його розташування в просторіКоманда фахівців з університету Північної Кароліни встановила, що метафора про існування високих моральних принципів аж ніяк не є порожнім звуком, і душевні якості людини дійсно можуть мати безпосередній зв’язок з її фізичним розташуванням щодо рівня землі.

Згідно з даними, отриманими дослідниками, перебуваючи вище, ніж інші, люди частіше за все є більш щедрими, уважними і частіше проявляють співчуття і готовність допомогти оточуючим у важкій ситуації.

Для цього керівник дослідження професор Лоуренс Санна і його колеги провели серію експериментів.

Піддослідним, які знаходилися в різних частинах ескалатора метро, було запропоновано пожертвувати будь-яку суму грошей на благодійність.

Виявилося, що ті учасники, які перебували вгорі стрічки, давали гроші більш охоче і більш великі суми, ніж ті, які щойно спустилися.

Учасникам ще одного експерименту запропонували полити їжу деякою кількістю гострого соусу чилі, нібито для незнайомців, про яких їм було відомо лише те, що ті не люблять цю приправу. Ті чоловіки, які сиділи під час роботи на більш високих місцях, виділяли менше соусу.

Як підкреслює доктор Санна, при знанні цих особливостей, жінки можуть до певної міри маніпулювати своїми молодими людьми, наприклад, просячи їх про якусь послугу або натякаючи на бажання отримати дорогий подарунок.

tsn.ua, фото musclejocks.blogspot.com

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button