НОВИНИХарчування

Скільки води треба пити під час тренування?

Скільки води треба пити під час тренування?Вживання води необхідне безпосередньо перед тренуванням для того, щоб запобігти втраті води в тканинах і м’язах. Проте ця кількість рідини не повинна перевищувати норму. Здатність кишечника вбирати воду має обмеження 1 літр за годину. Більша кількість води іноді може викликати розлад шлунку. За годину до тренування слід випивати приблизно пів літри води.

Натомість безпосередньо під час тренування пити слід небагато і малесенькими ковтками, щоб поновити запаси води. Пити треба по трошки, наприклад, 100-200 мілілітрів кожні 15-20 хвилин. Це тому, що вода розслаблює, саме через це в залі треба пити часто але по трошки.

Після інтенсивного тренування організм завжди відчуває дефіцит води, адже через шкіру з потом виходить іноді від 1 до 3 літрів води. Потреба у воді залежить від того, скільки ви втратили: 3 літри втраченої рідини заповнюються протягом 4 годин, якщо кожні 15 хвилин випивати по 200 мл води.

Більша кількість води іноді може викликати розлад шлунку

І пам’ятайте: не обмежуйте себе у воді. Пийте стільки, скільки вам хочеться, але звичайно, не в процесі підготовки до змагань, коли навпаки, потрібне короткочасне обмеження прийому води. Водночас не потрібно пити понад норму. Надлишок води може викликати запаморочення і серцеві приступи. А все тому, що велика кількість води в організмі перевантажує серцево-судинну систему і може призвести до захворювань і вода буде затримуватися в організмі надовго.

Оксана Чих, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button