НОВИНИ

Запитай репродуктолога

Проблема безпліддя турбує багатьох українців. Ми вже писали, що за статистикою, з 15 млн. від 1 до 3 млн. пар не можуть завагітніти самостійно. Тобто кожна 4-та родина.

Згадували і про причини цього явища. Інформували про роль спортивного харчування, важливість здорового харчування. Згадували про проблеми чоловічого безпліддя та його лікування. Говорили  і про наслідки, які залишає професійний спорт. Часто зачіпали роль стероїдів у спорті.

Клініка репродукції людини «Альтернатива»

Запитай репродуктолога

–          запліднення in vitro,

–          консультація репродуктолога

–          консультація уролога-сексопатолога

–          УЗД

Цього разу даємо вам можливість самим напряму задати питання фахівцям клініки репродукції людини «Альтернатива». Фахівці дадуть відповіді на питання, пов’язані із репродуктивною системою та спорту та репродуктивну систему в цілому.

Запитай репродуктологаПалига Ігор Євгенович, к.м.н., репродуктолог, директор клініки репродукції людини “Альтернатива”.

15-річний досвід роботи в репродуктології, першим в Західній Україні провів пункції фолікулів та переноси ембріонів в порожнину матки.

Завдяки його зусиллям народилася перша дитина в Західній Україні після IVF, ІКСІ, а також перша в Україні дитина після вітрифікації ембріонів. Автор 20 друкованих робіт.

Запитай репродуктологаГраждан Костянтин Веніамінович, зав. ембріологічним відділенням клініки репродукції людини “Альтернатива”.

15-річний досвід роботи в ембріології, першим в Західній Україні почав використовувати метод вітрифікації ембріонів.

Автор 5 друкованих робіт.

 

***

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАПИТАННЯ У  КОМЕНТАРЯХ та пишіть: office@www.kulturizm.info

Пов’язані статті

9 Comments

  1. ок, напишу откровенно. извините, но если определенный период у меня “не стоит”, то когда надо идти врача?? Это вообще нормально когда у меня бывает временно пониженное либидо?

  2. О фарме всегда говорят все, кроме медиков. Наконец то! Уважаемые врачи, скажите как есть: стероиды действительно приводят к проблемам бесплодия или нет? Можно четко: в каких случаях это так, а когда – нет. У меня ползала ребят на химии и ничего, детей рожают и все ок.

  3. Скажите пожалуйста, сколько сейчас стоит лечение для того, чтобы иметь детей? Минимум? Мне кажется, что для простых смертных сейчас это неподъемные цены …

  4. Сколько нужно времени для восстановления организма после шестинедельного курса тестостерона?

  5. А как выглядит лечение? Это просто прием лекарств или какие-то мало приятные процеруды? Какие??

  6. При употреблении стероидов почему-то в размерах уменьшаются яички. После курсовой терапии они возвращаются в привычные размеры или уже нет?

  7. Вже 4 роки займаюся пауерліфтингом. Не буду приховувати – час від часу сиджу на курсах АС. Осінюю планую одружуватися ну і потім діти сам собою. Скільки має часу пройти від останнього стероїдного курсу, щоб повністю почититиится і зачати дитину. Скажіть, чи будучи “брудним” я можу завтрати шкоду майбутній дитині? Що саме? Вибечте за сумбуність, просто це питаання, які зараз дуже турбують, бо хочу ще виступити на змаганнях. Дякую

  8. Здравствуйте! Я когда-то читал, что пол ребенка зависит от продуктов, которые пара ела накануне зачатия. Правда с помощью еды можно повлиять на пол? Подскажите, что нужно есть для мальчика и девочки)

  9. Доброго дня! Зі мною тренується моя дівчина. Як не дивно, їй сподобалося тягати залізо. Я хвилююся чи можна їй це робити. Чи силові тренування можуть вплинути на можливість мати дітей і де є межа безпеки? Наперед дякую за відповідь!

Залишити відповідь

Back to top button