НОВИНИРезультати

Турнір зі стронгмену серед аматорів у Луцьку. Результати

Турнір зі стронгмену серед аматорів відбувся 16 вересня у Луцьку, ставши одним із ряду заходів, що проходили під лозунгом “Краще тверезе життя”.

протокол ТУТ

Турнір зі стронгмену серед аматорів у Луцьку. Результати

Участь у змаганнях взяло вісім атлетів, а саме:

1.      Олег Пилип’як (Львів) — чемпіон України з важкої атлетики серед юніорів

2.      Орест  Пилип’як (Львів) — володар титулу “Найсильніший школяр України”

3.      Павло Краснов (Львів) — майстер спорту з пауерліфтингу

4.      Ярослав Вітер (Луцьк) — майстер спорту з важкої атлетики

5.      Ігор Сивий (Луцьк) — майстер спорту з пауерліфтингу

6.      Олександр Бурда (Нововолинськ) — майстер спорту з пауерліфтингу

7.      Юрій Червінський (Львів) — майстер спорту з важкої атлетики

8.      Михайло Гамбашидзе (Львів) — кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу

У ролі головного рефері цього разу виступив Володимир Рекша, помічником арбітра був Андрій Бурштин, ну а ведучим — Кирило Чупринін.

З’ясувати, хто серед них найсильніший, атлети мали змогу у шести вправах, серед яких “Арм овер арм” (тяга у положенні сидячи 3-тонної вантажівки на відстань 20 м на швидкість), “Кантування покришки” (360 кг/6 разів/швидкість), “Карусель Конана” (снаряд слід порнести по колу на максимальну відстань, навантаження на руки складає 250 кг), “Лог-ліфт” (піднімання 100-кілограмової колоди максимальну к-сть разів за 60 сек), “Прогулянка фермера” (перенесення двох 110-кілограмових валіз на відстань 20 м на швидкість), “Дамбл” (піднімання однією рукою 70-кілограмової гантелі максимальну к-сть разів за 75 сек).

Уже після першої вправи почали “вимальовуватись” потенційні лідери. У тязі автомобіля спринтерську швидкість показав львів’янин Павло Краснов, його результат — 11,87 сек. Другий час у одного з братів Пилип’яків — Ореста — 12,18 сек, і третій — в Олександра Бурди — 12,44 сек.

Цікавим було протистояння стронгменів у вправі “Карусель Конана”. Більшість із них працювала зі снарядом уперше, але приказка “про перший млинець” тут не виправдалась. Лише луччанин Ярослав Вітер (до речі, він на турнірі зі стронгмену вперше) не зумів пронести бодай одного кола і завершив виконання з результатом 6 м 10 см. Інші ж атлети приємно здивували глядачів. Троє з них пронесли снаряд більше, ніж одне коло, іще троє — понад два кола, причому Орест Пилип’як та Ігор Сивий мали однакові результати — 2 кола та 90 см. Та перевершив усіх той таки Павло Краснов, котрий пройшов із 250-кілограмовим снарядом рівно три кола.

Він, до речі, був найсильнішим і у “Лог-ліфті”, виконавши 7 підйомів, проте наздоганяли Павла одразу три атлети, котрі зуміли підняти колоду по 6 разів — брати Пилип’яки та Ігор Сивий.

Ну а після виконання вправи “Прогулянка фермера” рефері та ведучий пророкували успішну кар’єру у “Формулі-1” Ігорю Сивому та Павлу Краснову, адже вони показали і справді неймовірну як для починаючих стронгменів швидкість — 7,06 сек та 6,22 сек відповідно. Не менш вражаючими були й результати Ореста і Олега Пилип’яків — 8,41 сек та 9,12 сек.

Завершували з’ясування стосунків атлети у “Дамблі” – піднімання 70-кілограмової колоди. Зазначимо, що це єдина вправа, у якій пальма першості належала не Павлу Краснову:) Він розділив друге місце зі своїм земляком Орестом Пилип’яком, виконавши 6 підйомів. Ну а найкращим у цій дисципліні став результат Михайла Гамбашидзе — 7 підйомів.

Таким чином, за результатами шести вправ, третю сходинку на п’єдесталі посів Ігор Сивий (до речі, теж новачок у стронзі), другу — Орест Пилип’як і безсумнівним лідером став Павло Краснов, котрий відірвався від найближчого переслідувача аж на 7,5 балів (див. фінальний протокол).

Тож вітаємо переможця, призерів та всіх учасників. Приємно й те, що до нашої команди приєдналися нові перспективні атлети. Тож далі буде ще цікавіше! Традиційно хочемо подякувати і глядачам та партнерам, серед яких цього разу були Волинське православне братство тверезості, Асоціація замовників та виробників соціальної реклами та ін.

Марина Мандзюк, фото vk.com/public43093828

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button