БлогНОВИНИ

Вчені дізналися у яких хлопців найдовші

Вчені дізналися у яких хлопців найдовшіУ 19 років середня довжина пеніса у городян склала 9,3 см, а у селян – 9,7 см. Причину такого феномену вчені поки не знають.

Можливо, сільські парубки не мають таких вишуканих манер, як їхні однолітки в місті, зате, як стверджують вчені з Болгарії та США, у них довші пеніси.

Метою роботи, яку провели фахівці, було визначення початку періоду статевого дозрівання у чоловіків. Для цього були вибрані 6200 здорових представників чоловічої статі у віці від 0 до 19 років, що проживають на території Болгарії.

Хлопчиків поділили на 20 вікових груп по 310 осіб у кожній, після чого дослідники зробили вимірювання їхньго росту, ваги і розмірів статевих органів.

Результати дослідження показали, що період статевого розвитку у болгарських дітей починається в 11 років, а період активного росту первинних статевих ознак – в 12-16 років.

Крім цього, вчені вперше виявили взаємозв’язок між розміром геніталій і територією проживання. До моменту досягнення статевої зрілості (19 років) середня довжина пеніса у городян склала 9,3 см, а у селян – 9,7 см. Причини такої “аномалії”, на жаль, поки не виявлені.

Нагадаємо, нещодавно іспанські вчені з’ясували, що габарити, а також пропорції репродуктивних органів визначаються рівнем вмісту в крові особливих білків. Зокрема, ключову роль у процесі формування пеніса відіграє білок під назвою р53.

tsn.ua, фото – manochrome.blogspot.com

__________________________

читайте також:

Мужчины с красивой шевелюрой – плохие любовники?

Ученые разгадали секрет размера мужского пениса

Мужские подмышки: брить или нет?

Пов’язані статті

2 Comments

  1. Очень интересные статьи! Спасибо большое!
    Отдельная благодарность за фотографии красивых парней – свежо и очень эстетично. Интересно, что нигде практически такое оформление не используется, хотя это неимоверно привлекательно!

Залишити відповідь

Back to top button