НОВИНИ

Вчені: чоловіки ретельніше стежать за емоціями інших чоловіків, аніж жінок

Емоції чоловіків мають для нас самих більше значення, ніж емоції жінок, запевняють вчені.

На тебе новачок в залі довго п’ялився? Не дивуйся, він не тільки дивися на твої м’язи, а й вивчав тебе, адже йому з тобою в одному залі ще не один місяць тренуватися. І якщо вірити вченим, то тобі цей новачок приділяв більше уваги, аніж пересічній жінці.

І ось як фахівці це пояснюють.

Вчені: чоловіки ретельніше стежать за емоціями інших чоловіків, аніж жінок

На захоплення чи гнів іншого чоловіка чоловічий мозок реагує сильніше. Що, ймовірно, є древнім поведінковим пристосуванням, що дозволяє швидко враховувати емоційний стан суперника-конкурента.

Так вважають фахівці з Коледжу королеви Марії у Англії. Там вирішили дізнатися як мозок чоловіка реагує на чужі емоції. Для цього вибрали сто чоловіків. Під час експерименту усім показували портрети, на половині з яких особи були позбавлені емоцій, а на інших фото навпаки.

За словами англійців, на емоції чоловіків самі ж чоловіки, які розглядали ці фото реагували з більшим запалом, особливо якщо помічали на світлинах гнів чи подив.

У такому результаті, якщо вдуматися, немає нічого дивного, якщо порівняти, хто більш небезпечний для чоловіка, то це буде швидше його потенційний суперник-конкурент, ніж «слабка стать».

До речі з’ясувалося, що на емоції інших чоловіків мозок реагує переважно правою півкулею,  а на тоді як на жіночі відгукуються обидва.

Роман Лаврик, www.kulturizm.info, фото musclejocks.blogspot.com

______________

читайте також:

Тренировки в тренажерном зале меняют вкусы

Жизнь в городах меняет мужчин

Как сезонные циклы природы влияют на желание тренироваться

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button