БлогНОВИНИ

Вчені: росіянки – найтовстіші жінки в Європі?

Вчені: росіянки – найтовстіші жінки в Європі?Росіянки – найтовстіші жінки в Європі. До такого висновку прийшли вчені, вивчивши дані про індекс маси тіла в усьому світі.

Американські та британські вчені, вивчивши дані про індекс маси тіла в усьому світі, визначили, що найтовстіші в Європі росіянки, а лише трохи стрункіші молдаванки.

Фахівці з американського Гарвардського університету і британського Імперського коледжу вивчили дані про індекс маси тіла жителів усієї планети з 1980 по 2008 рік і опублікували результати свого дослідження.

Росіянки виявилися найбільш гладкими жінками в Європі з середнім індексом маси тіла 27,2. На одну десяту від них відстають молдаванки – середній ІМТ яких становить 27,1. Найтовстіші ж чоловіки живуть у Чехії та Ірландії.

З’ясувалося також, що від ожиріння страждають 12% чоловіків і жінок світу. За останні 28 років індекс маси тіла виріс в найбільшою мірою в США, Новій Зеландії, Австралії і Великобританії. Найбільш схильні до ожиріння люди з країн з високим рівнем доходу.

tsn.ua, фото – fightnews.ru

_________________

читайте також:

Сучасні чоловіки приділяють все більше уваги своїй зовнішності

Наявність друзів і соціальних зв’язків подовжують життя людини

Сонячна засмага підвищує потенцію

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button