БлогНОВИНИ

Відсутність спілкування вбиває чоловіків так само як цигарки

Відсутність спілкування вбиває чоловіків так само як цигаркиДефіцит спілкування завдає людям не менше шкоди, ніж викурювання 15 сигарет на день.

Відлюдкуваті, замкнуті люди, які надають перевагу самотності дружнім компаніям, завдають серйозної шкоди своєму здоров’ю.

Постійне спілкування з своїми друзями, родичами, сусідами чи колегами по роботі на 50% збільшує шанси на довше життя. Таким даними поділилися вчені з кафедри психології Університету Бригама Янга штату Юта (США) , пише gazeta.ua.

За словами фахівців, відсутність спілкування є таким самим шкідливим, як куріння, відсутність фізичного навантаження або зайва вага. Окрім того, коли у чоловіка немає активного соціального життя, це є таким же актором ризику, як, наприклад, схильність до раку.

Вчені підбили дані 148 попередніх досліджень, які фіксували рівень соціальної активності учасників експерименту та стан їх здоров’я. Експеримент проводили продовж семи з половиною років.

В результаті спостережень з’ясувалося, що у товариських, контактних людей на 50% більше шансів зберегти сили й здоров’я до глибокої старості.

Однак  керівник дослідження, професор Джуліан Холт-Ланстад нарікає на те, що його ідею про те, що відсутність соціальних зв’язків є елементом ризику смерті, не хочуть розголошувати і визнавати як медики, так і громадські організації.  А сприятливий вплив спілкування на здоров’я вчений пояснює тим, що людина, яка веде активне соціальне життя, відчуває свою відповідальність за інших людей. Це спонукає її краще піклуватися про власне здоров’я.

Фото maleandbeautiful.blogspot.com

___________________

читайте також:

Для жінок серіали важливіші за чоловіків?

Найчастіше від інтернету стають залежними чоловіки у віці 17-21 рік

Чоловіки з гарними голосами більш схильні до зрад

Пов’язані статті

2 Comments

Залишити відповідь

Back to top button