НОВИНИ

Як 20 хвилин біля курця вбиває життя

Колись я працював на фірмі, де наш шеф курив. Він курив просто в офісі і отруював ще семеро некурців. Серед них були і жінки, які ще не мали дітей. І кожен боявся йому зробити зауваження, бо були складні часи і люди мали страх втратити роботу. Всі терпіли. І це було жахливо.

Як 20 хвилин біля курця вбиває життя

І даремно. Кожного разу, коли читаю про тютюнову біду, жахаюся. Наведу кілька нових досліджень. От як повідомляють дослідники Університету Афін, Грецького ракового суспільства і Гарвардської школи охорони здоров’я, достатньо побути в суспільстві курця всього 20 хвилин, щоб пасивне куріння завдало шкоди.

А ще у 2007 році фахівці довели, що концентрація канцерогену з сигаретного диму збільшується в барах зі швидкістю 6% на годину.

Крім того, виявляється, курці погано переносять операції, бо у них гірше відбувається загоєння і відзначається більше ускладнень. Відбувається так тому, що куріння впливає на циркуляцію крові.

Робота Медичної школи Університету Піттсбурга показала: ймовірність несприятливого результату в курців підвищувалася на 64% у порівнянні з не курцями.

Роман Лавринюк, kulturiz.info

Фото angrytrainerfitness.com

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button