БлогНОВИНИ

Якщо ви напилися – краще довго не спати

Якщо ви напилися – краще довго не спатиЯпонські вчені довели, що найкращим способом протверезіти є активна діяльність, а не “проспатися”, як вважалося раніше, оскільки уві сні процеси уповільнюються.

Сон після вживання спиртних напоїв значно уповільнює розкладання алкоголю в крові людини і, відповідно, подовжує процес тверезіння. До такого несподіваного відкриття прийшли японські фахівці з Національного Центру боротьбі з алкоголізмом у місті Куріхама (префектура Канагава).

У березні минулого року вчені з Національного Центру розпочали експеримент, в якому брали участь 24 людини. У рамках експерименту чоловіки і жінки вживали певну дозу пива, при цьому частина “піддослідних” після цього лягала спати.

Як показали результати дослідження, у тих людей, які після вживання спиртного відправлявся подрімати, процес розкладання алкоголю в крові проходив у два рази повільніше в порівнянні з тими, хто весь цей час не спав. Це докорінно спростовує переконання більшості людей, що краще спосіб протверезіти – виспатися.

“Дивно, що ніхто раніше не здогадався провести подібний експеримент. У сні всі функції організму виконуються значно повільніше, тому що людина перебуває у стані спокою”, – підкреслив глава дослідницької групи професор Мацумото Хіросі.

tsn.ua, фото adoniscomplex.blogspot.com

____________________
читайте також:

6 чоловічих страхів: з чим доводиться боротися сильній половині людства

Перше лютого визнали днем голих працівників

Вчені з’ясували, чого насправді хочуть жінки

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button