Інтерв'юНОВИНИУкраїни

Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»

Юрій Федишин – 20-ти річний бодибілдер зі Львова. Хлопець минулого року вперше виступив на змаганнях з бодібілдингу, однак вже сьогодні є одним з фаворитів у своїй віковій категорії. Його ми зможемо побачити і на найближчих змаганнях у Львові, і восени на Чемпіонаті України за версією IFBB.

Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»

Ми вирішили вас ближче познайомити з цим бодібілдером. Сьогодні ексклюзивно на www.kulturizm.info ми розповімо про те як розпочинав свої тренування Юрій Федишин, про плани на майбутнє та його захоплення окрім бодібілдингу. Отже знайомтеся: бодібілдер зі Львова – Юрій Федишин.

Мене з братом ще з дитинства батько часто водив на турніки, бруси, грали у футбол. А це (на фото, – ред.) – перший мій зал у який я пришов у 16 років. Тоді на першому тренуванні відразу пожав 85 кг! Тобто завдатки до силового спорту у мене були ще з дитинства.

Раніше у цьому залі я сам починав, а тепер треную інших. Приємно тренувати людей, яких знаю, з ким товаришую. Мені це подобається.

Якось з другом пішов у «Спартак», щоб показати йому як тренуватися. Там на мене відразу звернули увагу і запропонували виступити на змаганнях від цього клубу, мені дали безкоштовний абонемент. Так і я почав готуватися до першого виходу на сцену.

Перші мої змагання відбулися позаминулої осені, тоді я посів 3-тє місце. А вже після моїх других змагань поїхав на Кубок України, де посів 6-те місце.

Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»

Я б хотів потрапити на Чемпіонат України, де вищий рівень, аніж на Кубку України. Хоча дуже глобальних планів у бодібілдингу у мене наразі немає, просто буду розвиватися далі. Зараз я вчуся на інженера-механіка і, гадаю, у майбутньому зможу поєднувати тренування і виступи на змаганнях з бодібілдингу, бо залишати цей спорт я не збираюся.

До змагань досить дорого готуватися: недешеві добавки, а ще й дієта б’є по кишені, однак мене це не зупиняє у досягненні поставлених цілей. У нас вдома на всіх готує їсти зазвичай батько. А коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене.

Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»

Серед львівських бодібілдерів головним конкурентом у своїй категорії у Львові вважаю Мудрика Івана, є Тарас Квасниця, який також добре виглядає. Минулої осені на змаганнях у моїй категорії було лише шість атлетів, але усі були на високому рівні. Крім того з’явилося багато нових учасників.

Серед відомих українських атлетів зразком для мене є Андрій Кухарчук: на нього можна рівнятися і ставити його за еталон.

Виступаю на змаганнях за версією IFBB, бо вона найпрестижніша. Тепер мене вже запрошують виступати, позувати на різних розважальних шоу програмах.

В мене найбільш розвинуті груди і спина, а от зовсім відстають ноги, бо я їх ніколи особливо не прокачував. Тепер стараюся їх тренувати два рази на тиждень.

Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»

Мої улюблені вправи – це жим лежачи і всі вправи на груди. Але зовсім не люблю присідати. Не роблю французький жим, бо в мене на руці запалився суглоб. Не виконую також станову тягу: я не вважаю, що її треба обов’язково робити. Мені ще в «Спартаку»  порадили налягати на тягу штанги в нахилі зворотнім хватом, бо це ефективніше.

конкурентом у своїй категорії у Львові вважаю Івана Мудрика і є ще  Тарас Квасниця, який також добре виглядає

Мої батьки спочатку казали, що досить, більше не треба «розкачуватися», а тепер все добре, задоволені, мама дуже вболіває!

Юрій Федишин: «Коли я на «сушці», то наша сім’я підлаштовує раціон під мене»

Моя дівчина до тренувань ставиться позитивно, хоча деколи каже, що треба перестати продовжувати «накачуватися», але загалом вона тільки «за». Деколи каже, що я залу приділяю більше часу ніж їй, але це все жартома.

Стараюся спати по 8-9 годин. Із залу іду о 22:00, встигаю поїсти, посидіти за комп’ютером і лягаю спати.

Колись я був гітаристом у двох групах. Якщо чесно, я вже навіть не пам’ятаю як вони називалися. Один гурт існував не довго – лише кілька місяців, а інший довше, але ми ніде не виступали, а грали для себе. Іноді орендували на цілу ніч студію і грали для власного задоволення. Я граю на соло гітарі, але останнім часом я давно її вже не брав до рук, бо немає часу.

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info

_________________

читайте також:

Микола Столяренко: «У майбутньому не хочу бути великим «монстром»

ЕКСКЛЮЗИВ. Іван Фрейдун: «Я не вірю в мій позитивний результат допінг контролю!»

Бодибілдер Іван Ващенко: «Виступаючи від WABBA і IFBB я отримав безцінний досвід»

Пов’язані статті

2 Comments

  1. давно знаю його- чудова людина і вірний товариш! думаю Рясне ним гордиться ))!

Залишити відповідь

Back to top button