НОВИНИ

Завтра не буде! Бери себе в руки і шуруй на тренування!

Один з «секретів успіху», який використовують спортсмени чи бізнесмени – постановка цілей. Цілі дають вам довгострокове бачення і короткострокові мотивації. Вони допомагають зосередити свої зусилля і допомогти організувати свій час і ресурси.

Завтра не буде! Бери себе в руки і шуруй на тренування!

При постановці чітко визначених цілей, які можна виміряти і гордитися ними (той самий ріст м’язів) ви можете бачити прогрес в тому, що раніше могло б здатися безглуздим. Встановивши мету, ви також можете підняти впевненість в собі.

Постановка мети дійсно працює, допомагаючи нам потрапити туди, куди ми хочемо йти в будь-якому починанні, особливо у випадку бажання накачати міцні та великі м’язи тіла.

У всіх нас є цілі і вони мають величезний вплив на наше життя. Таким чином, ми можемо направити ці підсвідомі думки і довести їх до свідомості та докласти зусилля, щоб контролювати їх, а потім дозволити їм управляти нами.

Тут ми коротко напишемо про деякі прості способи, які можна  почати використовувати вже сьогодні, щоб допомогти у нарощуванні м’язової маси і трансформації своєї статури.

Присвятіть щодня 5 хвилин часу що написати і переглянути своїх цілі. Для початку запитайте себе: «Чого я хочу досягти?», «Що б я досягнув, якщо б знав, що це вийде?» Просто дозвольте собі мріяти без обмежень.

Потім, якщо у вас є ясна картина мрій вашому розумі витратьте кілька хвилин і напишіть всі ті переваги, які ви отримаєте від досягнення цієї мети. Так, наприклад, якщо одна з ваших цілей – це побудова вражаючих м’язів, ви  можете записати наскільки краще будете почувати себе маючи їх, бути більш впевненими і отримувати більше поваги з боку своїх однолітків, виглядати більш привабливими для протилежної статі.

Не чекайте, поки прийде час, ніколи не настане  “прекрасний час” ,ви завжди будете мати якісь перешкоди і проблеми, які відбуваються у нашому житті

Уявіть, що вже домігшись своєї мети, інші у вашому залі дивитимуться на вас як на разок для наслідування. Уявіть як чудово будете виглядати йдучи  в басейн або на пляж і пишатися собою та не бентежитися про велике пузо.

Ви можете почитати фахові статті чи подивитися в інтернеті відео. Сьогодні у нас є все, що допоможе рухатися в правильному напрямку до вашої мети. Головне, робити це вже зараз. Не чекайте, поки прийде час, ніколи не настане  “прекрасний час”. Ви завжди будете мати якісь перешкоди і проблеми, які відбуваються у нашому житті.  Тому я не можу не підкреслити, наскільки важливою є постановка завдання.

Лі Хейворд, американський бодибілдер, фото adoniscomplex.blogspot.com

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button