НОВИНИ

Завтра у Львові стартує Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів

Завтра у Львові стартує Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранівЗавтра, 15 вересня, у Львові стартує Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів.

«Нам приємно, що ці змагання вперше проводяться в Україні. Дякую Львівській міській раді за те, що взяла на себе організацію цих змагань. Бо така організація – це завжди випробування. І дуже приємно, що Україна все таки змогла мати такі змагання.

За інформацією спортсменів, керівництва федерацій, їм подобається Львів, подобається львівська арена. На наш погляд це теж дуже чудове місце проведення змагань. Все зроблено досить кваліфіковано», – розповів Кім Ткаченко, державний тренер з важкої атлетики Міністерства освіти, науки і спорту України.

«Завтра о 10:30 год тут відбудеться відкриття Чемпіонату світу з важкої атлетки серед жінок та чоловіків. На сьогодні маємо 650 учасників з 45 країн світу. Вперше маємо близько 100 жінок, які зголосилися до чемпіонату світу. Маємо кілька учасників, яким понад 80 років. Коли ми говоримо про спортивні досягнення, то розуміємо, що це молоді люди у розквіті сил, здорові, але важливо говорити і про спортивне довголіття. Чемпіонат світу серед ветеранів є дуже важливий з цього погляду, що спортсмен – це людина, яка  є спортсменом усе життя і цей чемпіонат світу це ілюструє», – додав Кім Ткаченко.

Нагадаємо, завтра о 10.30 год. на стадіоні «Арена Львів» відбудеться відкриття 28-го чоловічого та 19-го жіночого Чемпіонатів світу з важкої атлетики серед ветеранів. Спортсмени з Австралії, Австрії, Азербайджану, Бельгії, Боснії та Герцеговини, Білорусії, Болгарії, Канади, Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Великобританії, Німеччини, Греції, Узбекистану, Індії, Ізраїлю, Італії, Японії, Казахстану, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, України, Словаччини, Швеції, Таджикистану, Туреччини, США та інших, – загалом зі 45 країн світу завітають до Львова, щоб визначити найсильніших з-поміж себе.

Вхід у всі дні змагань на «Арену Львів» буде безкоштовним, тож організатори запрошують щодня від 15 до 22 вересня з 10.30 год прихильників спорту долучитися до події світового масштабу, яку приймає Львів.

Фото nter.net.ua

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button