БлогНОВИНИ

Жінки нарешті зрозуміли, що ми їх використовуємо

Жінки нарешті зрозуміли, що ми їх використовуємоНу от жінки нарешті зрозуміли, що чоловіки їх люблять не просто так. Давно всім відомо, що чоловікам з чоловіками набагато цікавіше спілкуватися ніж жінками. Від дівчат ми отримуємо лише естетичне задоволення та інші бонуси.     Так от, тепер на думку вчених з університету Гранади, Іспанія (зауважте – жінок), найчастіше раптова агресія чоловіків пов’язана з явищем, яке дослідники охрестили доброзичливим сексизмом.

На думку вчених, найчастіше подібна поведінка чоловіків пов’язана з явищем, яке дослідники охрестили доброзичливим сексизмом.

На думку тих жінок, суть цього явища полягає в трепетному ставленні до дами, прагненні в усьому їй допомагати і поступатися, доглядати і робити подарунки. Проте у чоловіка в цей час все ж таки накопичуються негативні емоції, які нарешті проявляються у фізичному насильстві. Ну ще б пак!

Професор Мерседес Дуран Сегура, один з провідних авторів дослідження, пояснила, що позитивне ставлення до жінок з боку представників сильної статі, підсвідомо продиктовано далеко не благими намірами. Чоловіче прагнення до захисту і турботи про дівчат насправді являє собою відносно м’який варіант гендерної дискримінації, пов’язаний з тим, що насправді чоловіки вважають жінок нижче себе.

Так от, на нашу думку жінки мають перш за все дбати про сім’ю: готувати, прати і прибирати. Жінки ніби не гірші, але світом керували і будуть керувати чоловіки!

Таким чином, на думку вчених, до надмірної чоловічої запобігливості слід ставитися уважно.

Тарас Верес

фото – adoniscomplex.blogspot.com

Пов’язані статті

2 Comments

  1. все цілком вірно і правильно сказано пані Мерседес Дуран Сегурою

  2. все цілком вірно і правильно сказано пані Мерседес Дуран Сегурою

Залишити відповідь

Back to top button