БлогНОВИНИ

Жуйки допомагають схуднути, пришвидшуючи метаболізм

Жуйки допомагають схуднути, пришвидшуючи метаболізмВідповідне дослідження провела професор Кетлін Мелансон з Університету Род-Айленда. Жінка провела експеримент: запросила 35 чоловіків і жінок, яким запропонувала двічі відвідати лабораторію вранці натще.

Під час одного з візитів вони жували жуйку протягом 20 хвилин перед сніданком, а потім ще два рази впродовж трьох годин перед обідом.

Співробітники лабораторії вимірювали інтенсивність процесів метаболізму і рівень глюкози в крові учасників дослідження до і після сніданку, а також перед ланчем і після нього. Крім того, випробовуваних просили дати оцінку деяким суб’єктивним параметрам, таким як почуття голоду і запас сил.

В кінцевому результаті виявилося, що учасники експерименту, які жували жуйку, під час обіду споживали на 67 калорій менше і не компенсували цей недолік протягом дня.

Що цікаво – жуючи жуйку учасники експерименту витрачали на п’ять відсотків більше енергії.

Чоловіки, які взяли участь в дослідженні казали, що їм менше хотілося їсти і що вони відчували прилив сил після жування.

Профессор Кетлін Мелансон переконана, що жувальна гумка без цукру може служити доповненням до програм боротьби із зайвою вагою.

Роман Лаврик, www.kulturizm.info

___________________

читайте також:

Чоловіки слабші за жінок? Доведи!

Сонячна засмага підвищує потенцію

Чоловіки закохуються швидше аніж за секунду

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button