НОВИНИРезультати

10 фактів про Кубок України з бодібілдингу 2015 IFBB

25-26 квітня у Івано-Франківську відбувся Кубок України з бодібілдингу 2015, який організувала федерація IFBB.  На цьому турнірі можна було побачити найсоковитіших «монстрів» українського культуризму цього сезону. Це наш коротенький звіт побаченого і почутого.

kubok ukraine 2015 ifbb

1.  Учасники

Взяти участь у цьогорічному Кубку зголосилося понад 300 учасників, що стало рекордом для весняних змагань IFBB. Окрім того, це взагалі перший турнір такого рівня проведений на Прикарпатті. Змагання тривали два дні, упродовж яких можна було побачити найкращих атлетів України цього сезону, які стали переможцями обласних змагань.

2. Глядачі

Для організаторів ці змагання виявилися, м’яко кажучи, провальними: упродовж двох днів зал головного театру Івано-Франківська був наполовину порожній. А коли виходили останні категорії, то їх підтримувати залишалися хіба члени команд, з якими вони приїхали.

gladavhi

Ситуація надзвичайно контрастна у порівнянні з аншлагом який рік тому був під час таких же змагань у Львові.  Очевидно, причини відсутності глядачів для себе з’ясує місцевий осередок IFBB.  Зрештою, ціна квитків 180 грн явно не сприяла чергам охочих.  Є у цьому і позитив: через величезну кількість простору фотографи могли робити безперешкодно фото. До речі, світло на сцені було бездоганне! Таке рідко буває.

3. Абсолютний чемпіон

ТОП атлетом змагань став культурист Олег Кривий, який виступав за команду Львова. цей колишній пауерліфтер тріумфально підтвердив свій та закріпив статус  найкращого. Минулого року Олег також переміг у своїй категорії. Нагадаємо, торік він виступав вперше в житті після того, як вирішив завершити із кар’єрою пауерліфтера.

oleg ktyvyj

4. Війна

Попри війну на сході України та окупацію Криму, на змаганнях виступали атлети з цих теренів, які попри труднощі змогли гідно підготуватися  Зокрема, було четверо культуристів з Донбасу та троє з півострова. Очевидно, плачевною буде спортивна кар’єра для тих атлетів, які у Донецьку виступили на сепаратиських змаганнях. За інформацією KULTURIZM.INFO, цих культуристів IFBB дискваліфікує.

5. Стабільність

Категорію чоловічого фітнесу сміливо можна робити іменною. Вже три роки поспіль переможцями у цій номінації стають троє товаришів (Хархун Назар, Гордеєв Сергій та Пронін Озарій), які і розділяють між собою медалі. У них просто немає конкурентів! До речі, ці хлопці завжди мають справді яскраві виступи.

6. Патріотизм

Модним трендом серед атлетів стало мати на собі елементи патріотичної символіки як прояв своєї громадської позиції. Щоправда це вдається найкраще модельним категоріям: спортсмени виходять з шортами, елементи якого складаються з національної символіки. Інший хід вигадав атлет Юрій Зимогляд. Свою довільну програму він виконав під патріотичну пісню. Загалом це було дуже зворушливо під аплодисменти глядачів.

patriot bb

7. Російські тренери

Відразу двох атлетів, які виступали на Кубку України готували імениті російські тренери. Абсолютного чемпіона готував до турніру відомий у Росії тренер В’ячеслав Угринов. А от у категорії «чоловіки бодібілдинг  понад 95 кг» перше місце здобув вихованець Олександра Вишневського. Усі ці спортсмени стали кращими з-поміж своїх суперників.

8. Найпотужніші області

В результаті двох днів змагань командна першість виглядає так: 1-ше місце Київ, 2-ге Харків, 3-тє Одеса.

9. Найчисленніша категорія

Кількість учасниць у жіночих категоріях просто зашкалювала. Іноді здавалося, що учасниці ніколи не закінчаться. Одна з найбільших категорій – «жінки бікіні до 160 см». Там була аж 21 кандидатка на перемогу. Натомість серед чоловіків найменше охочих було виступати у категорії «бодібілдинг 70 кг».

10. Фото

1538 фото! Саме стільки світлин за два дні турніру зробила команда KULTURIZM.INFO. Переглянути та  завантажити їх можна у нашій групі ВКонтакте у розділі «альбоми».

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button