БодибілдингНОВИНИ

6 речей, які професіонали бодібілдингу роблять щодня

Щоб стати професіоналом у будь-якій справі, потрібні роки практики та праці. Що, якби у вас не було стільки часу? Що, якби ви могли випрямити криву навчання, щоб прискорити свої досягнення?

Ми проаналізували поведінку та звички професійних бодібілдерів, які могли б пояснити їхній успіх у спорті, і раді повідомити, що нам вдалося знайти закономірність, яка відрізняє їх від новачків.

Ставте цілі

Не ставлячи цілей, багато людей зазнають невдачі на першому ж кроці в досягненні своїх планів. Як хтось справедливо сказав: “Якщо ви не плануєте, ви плануєте зазнати невдачі”. Ви повинні йти в спортзал з планом дій, інакше ви просто змарнуєте свій час.

Вам також потрібно впорядкувати свої цілі і зробити їх досяжними.

Проста мета на кшталт “набрати м’язову масу” не допоможе. Будьте більш конкретними. “Додати 2 кг м’язової маси за 12 місяців” – це мета, яка підштовхне до максимальних зусиль.

Послідовність

Одним з найважливіших факторів майстерності в будь-якій сфері є послідовність. Якщо піддастеся опору і не будете регулярно і з повною віддачею займатися тим, що хочете покращити, то нічого не вийде.

Будуть дні, коли захочеться взяти вихідний, або виникне спокуса зустрітися з друзями та родиною замість тренувань, але саме такі дні покажуть вашу силу духу і виділять вас з натовпу.

Дотримуйтесь цілісного підходу

Бодібілдинг, як і будь-яке інше мистецтво, не працює в ізоляції. Щоб стати кращим у цьому виді спорту, потрібно дізнатися про біомеханіку, харчування, методи відновлення, харчові добавки, а також викластися на повну в тренажерному залі.

Можете почати свою тренувальну кар’єру з підняття великих ваг і зосередитися виключно на тому, щоб стати величезним, але через деякий час (і травми) наберетеся мудрості і знайдете способи застосувати цілісний підхід.

Щоденник

Ведення щоденника – одна з найбільш недооцінених практик у бодібілдингу, особливо якщо ви любитель. На початку може бути трохи лячно запам’ятовувати назви вправ, не кажучи вже про вагу, яку використовували, кількість підходів і повторень, які виконали на тренуванні.

Наявність записів усіх тренувань може допомогти встановити цілі для майбутніх тренувань. Не варто обмежуватися лише цифрами, для більшої наочності варто писати про свій розумовий процес у спортзалі та поза ним.

Інвестуйте в себе

У той день, коли перестанете розширювати свої знання і обмежитеся тим, що вже знаєте, потрапите в глухий кут. Ви завжди повинні бути напоготові, щоб вивчати нові техніки та способи покращити свою майстерність.

Ніколи не стримуйте себе від того, щоб інвестувати в себе, записуючись на курси, семінари, конференції, вебінари, читаючи книги тощо. Ставтеся до своєї освіти як до роботи, якою вона має бути.

Будьте своїм найбільшим критиком

Першим пунктом цієї статті є постановка дуже конкретних цілей. Вам також потрібно періодично контролювати та оцінювати свій прогрес. Якщо ви на правильному шляху, не зупиняйтеся. Змініть маршрут і поверніться на нього, якщо вважаєте, що зійшли з нього.

Не сприймайте критику або оцінки інших занадто серйозно, але будьте безжальними, оцінюючи себе. Ви повинні вести облік своєї статури за допомогою вимірювань і фотографій тіла, а також враховувати будь-які травми або проблеми з рухами. Встановіть стандарти для кожного з них, а потім оцінюйте себе за ними.

Пов’язані статті

Back to top button