БодибілдингНОВИНИТренінг

10 порад тим, хто хоче накачатися і не схибити

Найкращі поради, як розпочати й продовжити трансформацію фізичної форми.

Запустити програму трансформації легко. Все, що вам потрібно зробити, це придбати абонемент у тренажерний зал, знайти програму тренувань в Інтернеті та піти на тренування. Важко насправді дотримуватися системності та режиму.

Більшість людей записуються в спортзал «з понеділка», але кидають його, коли не бачать результатів. У цьому процесі вони втрачають гроші, час, енергію та мотивацію, але часто знову приходять до тренажерного залу в майбутньому. Пізніше ці люди скажуть, що вони не пристосовані до фітнесу.

Але дотримуючись десяти порад, наведених у цій статті, ви перетворитеся з ентузіаста на спортсмена.

1. Не чекайте мотивації

Отже, ви почали тренуватися, тому що побачили свого улюбленого блогера з пресом і хочете виглядати так само як він.

Рішення почати тренуватися ніколи не повинне бути імпульсивним. З іншого боку, чекати мотивації з неба теж не варто.

Якщо хочете красивіше виглядати, потрібно знайти внутрішній драйв. З’ясуйте, чому ви хочете змінити своє тіло, сплануйте, як це зробите, і дійте відповідно до цього. Це все.

2. Це не перегони

Більшість людей помиляються, порівнюючи свій прогрес з іншими. Хоча  Instagram може бути чудовим місцем для пошуку натхнення, він також може бути найбільшим джерелом розчарування.

Фітнес не є командним видом спорту. Ви в ньому самотні. Жодна людина не матиме однакових результатів, навіть якщо вони тренуватимуться та харчуватимуться раазом. Незалежно від того, наскільки погано ви виглядаєте, кожному з нас потрібно з чогось і колись почати. Нехай сьогодні буде для вас цей день.

3. Травми не є виправданням

Травми – одна з найпоширеніших відмовок. Не зрозумійте неправильно: якщо страждаєте від серйозного захворювання і лікар прямо попросив триматися трохи далі від силових тренувань, ви повинні його послухати. Але постійні вигадування хвороб є самообманом.

Існує так багато варіантів фітнес-занять, що кожен точно знайдете спосіб тренуватися так, щоб уникнути травм.

4. Скажіть собі «так»

Поки перебуваєте на шляху трансформації, ваші друзі та сім’я будуть багато разів просити пропустити спортзал і піти з ними кудись. Ваша відповідь на це вирішить, чи досягнете ви успіху у своїй мрії.

Сказати собі «так» вимагатиме від вас відмовитися від можливостей, які не в ваших інтересах.

5. Тренуйтеся SMART

Ні, не намагаємося втягнутись у жорстку чи розумну дискусію. Хочемо переконати вас повірити в силу цілей SMART. 

  1. Конкретні –  Ваші цілі мають виглядати приблизно так: «набрати 2 кг м’язів за наступні шість місяців», «Схуднути на 5 кг за 12 тижнів». 
  2. Вимірність –  ваші цілі мають бути кількісно визначеними. Бути «найкращою версією себе» не є метою. Це бажання, яке може виконати лише джин. 
  3. Досяжний –  у вас є вибір – будьте реалістичними у ставленні цілей або змиріться з невдачею щоразу. 
  4. Релевантність –  Ви повинні поставити мету, яка відповідає вашому тілу. Не намагайтеся бути марафонцем, якщо ви природжений спринтер. 
  5. Прив’язаність до часу –  якщо у вас немає дедлайнів, ви ніколи не будете серйозно ставитися до свого прогресу. 

6. Вік — це лише назва у ваших водійських правах

Подивіться навколо у своєму залі і, ймовірно, побачите, що більшість людей там віком від 18 до 40 років. Більшість людей вважають, що тіло, що втратило форму через вік. Це виправдання – не що інше, як спроби людей приховати свою млявість.

7. Знайдіть правильного друга в тренажерному залі

Більшість турбот про спортзал перестануть існувати того дня, коли знайдете відповідного партнера. Ви повинні оточити себе позитивними людьми, які можуть підтримати та підбадьорити у досягненні цілей.

Відповідальність є одним із найважливіших аспектів фізичної трансформації. Цикл зворотного зв’язку допоможе вивести ваші досягнення на новий рівень.

8. Стримуйте стрес

Стрес може підірвати мотивацію до тренувань і перетворити на оленя.

Стрес вивільняє в організмі гормон під назвою кортизол, який є одним із найпотужніших убивць м’язів. Кортизол знижує вироблення тестостерону (чоловічого гормону) і підвищує рівень естрогену у чоловіків.

9. Зробіть усе рутиною

Ви ніколи не досягнете успіху в програмі трансформації без дисципліни. Ви також ніколи б не почули про когось, хто змінив свою фігуру, проводячи вечірки щовечора, пропускаючи тренування та їси все, що потрапляло під руку.

Якщо хочете створити статуру своєї мрії, вам потрібно розробити тренування, дієту та програму відновлення та дотримуватися її з військовою дисципліною.

10. Ніколи не припиняйте експериментувати

Фітнес – сфера, яка постійно розвивається. Постійно з’являються нові дослідження та експерименти. Обмежуючись декількома техніками тренування, ви можете мати два наслідки: потрапити на плато та знудитися. 

Пробуйте щось нове – це підбадьорить ситуацію та зацікавить постійно фізично розвиватися.

Пов’язані статті

Back to top button