НОВИНИ

10 кроків бодібілдера для початку медіа активності

“Щоб щось отримати, треба спочатку віддати”, – я свято переконаний, що це ключ до успіху у будь якій публічній справі і у взаєминах людей.

Вирішивши працювати у фітнес індустрії треба для себе зрозуміти чого хочеш: бути великим, накачаним, титулованим, але пересічним тренером одного залу, чи все ж стати відомим, отримати визнання мас, а не лише жменьки посвячених у нюанси бодібілдингу.

bb

Ця стаття KULTUTIZM.INFO для тих хто прагне більшого. Для тих атлетів, які хочуть стати відомими та не проти заробляти он-лайн. Але затям: це працює, якщо своєму просуванню докладати стільки ж  зусиль, як і власним тренуванням.

Отже, коротко. Ти виступив на змаганнях, маєш гарні і якісні фото, маєш відповідні достатні знання, відчуваєш відповідальність і бажання допомагати іншим ставати кращими і хочеш на цьому заробляти. Треба з чогось почати.

Звідки взяти клієнтів?

Ціль:

– донести до аудиторії інформацію про послуги персонального тренера;

– отримати нових клієнтів в залі;

– отримати клієнтів для он-лайн консультацій;

Проблема:

– спортсмен фактично не веде активності в мережі;

– спортсмен немає великої кількості шанувальників;

– про спортсмена обмаль інформації.

Що у тебе є:

– призові місця на змаганнях – це база для промоції ім’я;

– блискуча форма;

– наявні матеріали для портфоліо;

– попереду плани виступати;

– відео та фото, які ти робив під час попередніх підготовок до змагань.

Тут не йдеться про ВКонтакте. Там немає грошей. Ми говоримо про вихід на західну аудиторію. Для цього ти маєш знати англійську мову. Або ж вчи її. Але дотримання всіх цих принципів допоможе розкрутитися і в Україні значно швидше.

Задача першого етапу:

– здобути аудиторію шанувальників у Facebook, Інтстаграм;

– робота на західну аудиторію (паралельно Україна за замовчуванням);

– позиціонування як успішного он-лайн тренера.

Крок 1.  Історія.

Напиши про себе коротку історію. Не суху біографію, а живу: хто ти, звідки, чим цікавишся. Запам’ятай: пересічним людям і твоїм клієнтам байдуже на твої медалі. Клієнтам все одно на яких змаганнях і від яких федерацій ти виступаєш. Їм імпонуєш ти як людина, і те, що ти знаєш як їм помогти втілити мрію. Бо вони бачать перед собою людину, яка змогла стати таким, якого вони бачать перед собою. Розкажи свою історію доступною і простою мовою.

Крок 2. Акаунти

Створюємо у Facebook акаунт публічної людини. Розділи окремо власну приватну сторінку і сторінку для фанів. Адмініструй останню першою.

І запам’ятай: з моменту, коли ти вийшов на сцену – ти публічна людина. Все, що ти публікуєш – це стає суспільним надбанням. Ти маєш бути готовий до того, що про тебе писатимуть інші, що твої фото чи тексти без твого дозволу будуть публікувати інші. Зрештою, для цього це і робиться. Ти маєш стати відомим.

Крок 3. Обгортка

Замовляємо у дизайнера обкладинку сторінки з такими даними:

– власне фото;

– назви сторінок у соцмережах (вони всюди мають бути однаковими, наприклад, facebook.com/arnold;

– лого федерацій, де ти виступаєш;

– обери шрифти та стиль. Вони на найближчі сезони знадобляться для поліграфії, флаєрів, плакатів та інших картинок. Це має бути твій фірмовий стиль. Просто і стильно.

Приклади:

 alnom 1

alnom 2

Крок 4. Інтстаграм

Створюємо акаунт в Інтстаграм та Youtube англійською.

Всі акаунти мають мати однакове ім’я та головні фото завжди і всюди. І оновлюватися одночасно.

Правило: викладаємо в неті лише найкраще, найсоковитіше і найкорисніше.

Крок 5. Трошки минулого на початок

Наповнюємо це все контентом. Додай старі фото. Не багато, лише найкращі. До них зроби детальні описи.

На перших тижнях добавляємо одне фото чи один пост у два дні. Старі фото додаємо спочатку, що мати запас на потім.

Важливо: на фото бажано наносити водяний знак (шрифт твій фірмовий з обкладники): ім’я та прізвище. Якщо фото почнуть копіювати інші пабліки, щоб знали як тебе звати і як знайти.

Крок 6. Перші друзі

Добавляємо в друзі інших виступаючих атлетів. Обов’язково відписуй всім.

Шукаємо друзів. Добавляй іноземних атлетів. Спортсмени зазвичай охоче додають колег. Зрештою, ви однаково зацікавлені у підписниках. І так щодня. Рутина, але треба.

Те саме з інстаграмом. Лайкай по тегам бодібілдерів, тримаєш зворотній ефект.

Потім добавляй тих, хто тренуться. На питання щодо тренінгу чи дієті – пропонуй консультації по скайпу, наприклад.

Крок 7. Про що пишемо

На початок треба домовитися із самим собою: “Так, Тарас, я стаю публічним. В міру і дозовано публічним. Бодібілдинг – це шоу, в я його частинка. Починаємо гру”.

Людям треба показати, що ти теж жива людина, яка живе таким же життям, має свої радощі, смуток, падіння і досягнення, емоції.

Твої пости – про фітнес і все, що пов’язане із здоровим життям. Чотири пости про щось таке, один – нагадування приходити тренуватися до тебе. Коли будеш мати більше підписників, зроби день відкритого тренування безплатно. Хтось з присутніх точно захоче в тебе лишитися.

А поки про контент. Пиши якісь поради про їжу на своєму досвіді. Пиши про якісь тренувальні фішки.

Що писати?

Не просто хизуйся собою. Те, що ти викладаєш, має бути корисним людям, які стежать за тобою. Наприклад, зроби фото ніг чи 15 секунд відео з присядом і додай як би ти радив присідати новачкам, скільки разів, з якою вагою тощо.

Вийде 2 в 1: і собою похвалився, і дав щось корисне, і показав, що ти розумієшся на цьому і до тебе варто приходити тренуватися чи консультуватися.

Пішов в кіно, на концерт – виклади фото і напиши як було добре. Нехай бачать, що в тебе в житті не лише зал. Неси позитив.

Друже, не викладай пости з їжею і тисячу хештегів до неї. Нікому це не цікаво. Якщо вже і зробив фото їжі, то напиши чому ти зараз їсиш цю чи іншу страву, скільки там білків чи вуглеводів і напиши як ти її приготував. Бо без цього вміст твоєї тарілки цікавий лише тобі.

Перед тим, як щось публікувати подумай: кому це взагалі цікаво?

Крок 8. Супермен

Викладай фото з клієнтами. Їх досягнення. Покажи,що ти вже успішний і до тебе черга.

Крок 9. Гроші

Склади тарифи. Придумай, яким чином ти зможеш отримувати гроші від іноземців.

Крок 10. Терпіння

Цього на два місяці роботи тобі вистачить. Далі – відео, власний сайт, фотосесії  та організація інтерв’ю для західних фітнес медіа. Для цього треба мати медіа-основу.

Пам‘ятай: твоя головна ціль – це не виступаючі атлети, а подружитися з простими “дрищами”, протягнути їм руку і сказати: хлопці, я поможу вам стати таким. Але спочатку віддай. Свій час, увагу і часточку досвіду тим, хто готовий довіритися тобі і віддати свої гроші.

 

 

 

 

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button