НОВИНИУкраїни

15 річний культурист з Поділля: Антон Фалаштинский: «Це все заради самовдосконалення»

Антон Фалаштинский – 15-річний бодібілдер з Теплика, що на Вінниччині. Цей школяр виглядає вражаюче як для такого юного віку. Однак розвивається не лише фізично:  малювання – його хобі. Роботи хлопця із зображенням культуристів вже оцінили провідні атлети світу.

antonanton2

Антон, розкажи коли і як потрапив в зал?

Потрапив зал у 12 років. Сталося це після того, коли  побачив бодібілдера на пляжі. Тоді зрозумів,що також хочу відрізнятися від сірої масси. Перед цим я чотири роки займався греко-римською боротьбою, а також тренувався вдома.

Живу в селі, тут залів як таких немає, перший раз пішов в зал, який знаходився в лікарні, і після першого заняття зрозумів, що це був найкращій день в мому житті.

Коли вирішив, що хочеш розвивати себе далі?

Спочатку  займався просто для кайфу. Потім зрозумів, що це не той рівень, який я хотів би мати. В 12 років, за 3 місяця в залі я набрав 10 кг, і зрозумів, що хотів би бути набаго більшим. А вже в років 13,поставив ціль стати IFBB PRO.

За це літо я набрав,та трохи підсох. В цілому форма нормальна, є пропорції верху і низу талі, але не задоволений трапеціями, спиною та грудними. Найбільше генетично розвинуті в мене ноги. Як на мене, не погано виглядають руки, але ще дуже багато роботи.

anton3

Коли тебе запитують для чого це все, що відповідаєш?

Коли мені задають такі питання, то кажу що це все заради самовдосконалення. І найкраще в житті – знайти свою сродну працю. Я дуже щасливий, що така важка праця приносить мені дуже великий кайф, обожнюю біль.

Ріст: 172 см

Вага: 81 кг

Станова: 160 кг

Присяд: 130 кг

Жим: 125 кг

На які жертви ти вже пішов заради результатів?

Жертви… Я повністю присвятив весь свій вільний час спорту. Все абсолютно підлаштовують  під спорт, а не спорт під якісь інші плани. Нічого не шкода для своєї мети. Готовий всім собою жертвувати заради цілей.

anton4

Які атлети є для тебе зразками?

Є люди на яких рівняюсь. Із бодібілдерів – це Доріян Йейтс,Том Платц та Віктор Річардс. Том Платц і його присідання – це щось. З Віктором Річардсом, здається, у нас схожа генетика: він нереально великий і тренувався не заради перемог на сцені, як багато теперішніх культуристів. І Доріан, який просто змінив уявлення про цей спорт, показав щось реально нове, і я дуже часто тренуюсь в такому ж інтненсиві, як і він.

Чи виникають у тебе з рідними конфлікти щодо цього спорту?

Конфлікти є завжди, майже кожний день. 99% суперечок через їжу. Вони не можуть ніяк звикнути, що я так багато їм, до того всього, грошей дуже мало. Але доводиться, бо якби я не відстоював свій режим, я не досяг би такої форми. Я дуже вдячний їм за все.

Тренуєшся сам чи маєш партнера?

Тренуюсь сам майже завжди, тренера немає. Я сам знаходжу всю потрібну інформацію і знімаю відео, щоб бачити мінуси своєї техніки.

Часто можна почути критику, що школярі зараз безконтрольно вживають стероїди…

Я думаю це через нерозумну пропаганду. Сам займаюсь натурально, Дуже мало хто в це вірить. Є чимало  негативних людей, які відкрито пропагандують фарму в будь-якому віці. Сам не розумію осіб, які вживають стероїди в підлітковому віці. Бодібілдінг – це спорт розумних людей, тут завжди потрібно думати, багато не розуміє, до чого це може привести, не знають основ біології і хімії, і навіть не мають досвіду. Мій стаж майже 4 роки, а до 18 я хочу залишатись без фарми.

Планую зробити форму моєї мрії, а місця на змаганнях для мене не мають великого значення.

fil hit

Ти малюєш прекрасно і зображаєш культуристів…

Зазвичай малюю бодібілдерів, адже роблячи такі малюнки, я бачу пропорції, які потрібно мати. Але інколи малюю машини та мотоцикли. Малювання для мене – це тільки хоббі, але це не спосіб розслабитись. Я нереальний перфекціоніст, і як тільки якась лінія не так намальована, то дуже злюсь.

Вчився малювати у місцевій художній школі 4 роки. Маю атестат. Всі малюнки зберігаю в себе, тільки два продав.

Чи показував комусь із атлетів свої малюнки з ними?

Так, Філ Хіт і Джей Катлер бачили мої малюнки і опублікували їх в себе на сторінці у твітері. Філ написав, що в мене незвичайний талант. Малюю не тільки на папері, а й у фотошопі. Думаю далі розвиватися у цьому напрямку і стати веб-дизайнером.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button