АнонсиНОВИНИ

21 травня у Києві Кубок Чемпіонів – турнір для топ-бодібілдерів

21 травня, у неділю, в Києві відбудеться комерційний бодібілдинг турнір Кубок Чемпіонів. Учасниками змагань будуть топ-культуристи.

Кубок Чемпіонів організовує Ліга атлетизму України за участі федерацій UBPF І NAC Ukraine, а також командою VL PRO TEAM.

21 травня у Києві Кубок Чемпіонів – турнір для топ-бодібілдерів

Це буде перший елітний комерційний турнір для топ-атлетів і моделей найвищого рівня, з подальшим залученням цих спортсменів до подальших виступів на міжнародних турнірах Супер-серії PCA BodyPower.

Змагання проведуть у Палаці Культури КПІ. Купити квитки на змагання можна на офіційному сайті організаторів.

До участі допускають культуристів, які у попередніх сезонах були абсолютними чемпіонами у своїх категоріях, чи призерами чемпіонату Європи, або ж  фіналістами Чемпіонату Світу. А також, за особистим запрошенням Оргкомітету, можуть взяти участь переможці та призери Кубка України UBPF 2017 категоріях «бодібілдинг» і «фізик-модель».

У першому турнірі візьмуть участь 12 чоловіків бодібілдерів світового класу, серед яких: Роман Гаврищук, Ярослав Касандрович, Микола Карпук, Роман Ющенко та Олег Черкесов. Окрім них очікують і на переможців Кубка України UBPF 2017, який пройде напередодні – 20 травня.

Буде також дві жіночі модельні категорії: «до 165 см» і «понад 165 см». З спортсменок світового класу анонсовані Анна Круковська і Юлія Мішура, до них приєднаються також переможниці Кубка України UBPF.

Турнір пройде в форматі шоу-вистави з двох відділень. Перше відділення – це півфінали у чоловіків, дефіле і порівняння у жінок. Потім перерва для фотосесій, знайомства і спілкування зі спортсменами.

У другому відділенні – мега фінали, довільні програми і дефіле. А завершиться усе нагородженням.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button