НОВИНИХарчування

5 причин чому люди не можуть схуднути – поради бодібілдера Юрія Простецького

Усі ми знаємо людей, які іноді діляться намірами позбутися зайвої ваги. На ділі одним це вдається краще, а іншим – ніяк. То що ж робить не так та інша частина наших знайомих KULTURIZM.INFO розпитав бодібілдера з Києва Юрія Простецького.

Атлет додає, що індивідуальних причин може бути чимало, наприклад, захворювання ендокринної системи. Однак нижче поговоримо про тих, в кого з цим все гаразд.

Перша і одна з найголовніших проблем – харчування!

Багато хто начебто і виключив солодке, нібито і нормально харчується, але вага не зменшується. Дуже важливо при складанні меню звернутися до фахівців.

Якщо при складанні дієти з меню все добре: вирахувана необхідна кількість нутрієнтів, то слід врахувати, що час між прийомами і регулярність грає дуже велику роль. Наприклад, мої підопічні снідають строго в один і той же час, витримують три години між прийомами їжі і зрештою їдять те, що їм дозволяю. Все повинно бути як годинник у процесі схуднення.

Тренування у поміч!

Начебто і працюєш як кінь, кардіо тренування в печінці вже сидять, але на жаль не вага не зменшується.  Іноді потрібно їх урізноманітнювати: і жорсткіше іноді тренуватися, і чергувати легке тренування. Однакових програм, які підходить усім не існує.  Для цього підійде тренер, який брав участь у фітнес-змаганнях (і бажано не однин раз), він точно знає що таке “сушка”!

Відсутність мотивації

Мета повинна бути довготерміновою і сильно мотивувати людину.  Якщо вирішив схуднути тому, що це модно, або так роблять всі, або тому, що Наташа з сусіднього під’їзду сказала, що ти жирна… Надовго такого заряду не вистачить. Мода зміниться, замість Наташі або Леонарда прийдуть ті кому ви подобаєтеся і такими…

Потрібно психологічно себе мотивувати, зачепити, зрозуміти як добре це буде для здоров’я себе коханого, і які приємні зміни очікують при досягненні мети! Насправді в досягненні красивого тіла виробляється багато корисних звичок, які залишаються з нами як бонус. Коли людина собі подобається зовні, то і душею він стає добрішою, щасливішою і впевненішою.

Треба спати!

Якщо людина спить по три години, то організм шокований і у нього просто немає сил на відновлення. Організму потрібно відновлюватися. Висипайтеся, дотримуйтеся режиму і лягайте спати приблизно в однаковий час. Це найкраще природне пере завантаження для центральної нервової системи і всього організму.

Оточення вирішує багато

Ось чесно скажіть же, що дуже важко сидіти на дієті, коли ваш друг п’є вже другий літр пива, заїдає смачними, жирними реберцями. Або подруга, яка вічно “трощить” якісь пиріжок з кавою, чіпси під час перегляду фільму…

Ось і я про це. Якщо сідаєте на дієту, будьте готові, що такі ситуації будуть вас переслідувати. Тому  потрібно навчиться говорити ні таким спокусам. “Ні” собі, вашим бабусям, вашим друзям вашим тіткам, вашим дітям улюбленим і другим половинкам! Це всього лише їжа, до того ж своїм прикладом і проявленою силою волі ви можете мотивувати і інших до здорового способу життя.

Пов’язані статті

Back to top button