НОВИНИ

Андрій Кухарчук про свою перемогу на Чемпіонаті світу з класичного бодібілдингу

Відійшовши від турнірної метушні культурист Андрій Кухарчук поділився враженнями про здобуту абсолютну перемогу на Чемпіонаті світу з класичного бодібілдингу. Нагадаємо, нагороду атлет здобув вчора, 14 грудня в Іспанії у Ла-Нусіі.

a kuharchuk i i delieva

«Поки звикаю до усвідомлення себе абсолютним чемпіоном. Наче й не зі мною весь це відбулося. Ніби й не було трьох тижнів сущого пекла по поверненню з Бразилії з щоденними тренуваннями і кардіо по годині в день без вихідних», – написав Андрій у Facebook.

Для того, щоб потрапити у свою категорію Андрію довелося дотримуватися наджорсткої дієти. Спортсмен також в соцмережах написав кілька слів про те, наскільки нелегко було опустити вагу до допустимої позначки.

«Що мене підтримувало весь цей час? Та просто розуміння, що нічого скиглити – це мій вибір, і я так хочу! Хочу і зроблю». А ще теплі слова підтримки від близьких мені людей і рідних, від друзів. Ніхто ні крапельки в мені не сумнівався, я це знав та просив: «Помовчіть поки про перемогу, не час! Я теж цього хочу, і з вашою допомогою доб’юся, але поки давайте помовчимо та будемо вірити». Всі посміхалися, мовчали та вірили. Звісно, були сумніви. Іноді не все гладко було, але ми впоралися. Ми це зробили!», – не приховує емоцій Андрій Кухарчук.

Нагадаємо, три тижні тому Андрій Кухарчук виступив на Чемпіонаті світу у Бразилії, де у категорії до «95 кг» посів друге місце.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Подивіться також
Close
Back to top button