НОВИНИ

Анон Желамський – культурист-деб’ютант осені 2013 серед юніорів

Атон Желамський – 18-річний хлопець із Донеччини. Цієї осені він вперше візьме участь у змагання з культуризму. Цього спортсмена побачимо на сцені турнірів федерації IFBB.

Анон Желамський – культурист-деб’ютант осені 2013 серед юніорів

«Вирішив виступати на змаганнях тому, що це досвід. Дуже великий досвід, який не купиш ні за які гроші. І це шалена мотивація займатися бодібілдингом», – розповів Анон www.kulturizm.info .

Виступати хлопець буде у категорії «юніори»  на Чемпіонаті Донецької області з бодібілдингу. Якщо увійде в список кращих, то готовий виступати і на Чемпіонаті України.

«Свою підготовку розпочав ще 1серпня. Зараз моя вага становить 86 кг , а на початку підготовки була 93 кг. Планую важити на сцені десь 80 кг. Взагалі для мене культуризм – це більше ніж хобі. Бодибілдинг – це спосіб життя . Він постійно з тобою, не тільки в тренажерному залі а й вдома, на роботі, на навчанні…  Зупинятися не планую ні в якому разі , поступово буду йти до втілення мрій», – каже Антон.

До речі, стежити за перебігом підготовки Антона Желамського можна буде у розділі «Блоги», де спортсмен буде розповідати про себе.

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button