АтлетиІнтерв'юНОВИНИУкраїни

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»Я спортом займаюся вже 15 років. В основному це були бойові види спорту. З дитинства, був дуже худим і це викликало величезний комплекс неповноцінності! І навіть не думав, що колись «накачаюся». Одного разу із знайомим пішов у тренажерку, але походив туди не довго: якось важко було. У цей час, я займався кікбоксингом.

Влітку 2004-го, я купив стрейчеву футболку і показав її своєму другові. А він мені відповів: «спочатку накачався а потім купуй такі футболки!» Це мене зачепило так, що я на наступний день пішов у тренажерку, і до цього дня ходжу туди.

Кікбоксинг довелося кинути … Займався, я з різних комплексів, які особливо результатів не давали, їх писав «тренер» … Це все тривало до того часу, поки мене не призвали служити.

Після армії вирішив знову зайнятися собою, хоч в армії іноді тренувався з залізом. Почав купувати журнали, шукати електронні книги, статті тощо. Вчив анатомію, і думав, як краще поєднати вправи для правильного росту м’язів. Так само став радитися з більш досвідченими хлопцями і робив висновки для себе. Поставив перед собою цілі яких поступово став досягати. Харчування теж довелося змінити. Загалом «захворів» бодібілдином! Шукав фільми з профессіональними атлетами, мотиватори і різноманітні кліпи. Перед кожним тренуванням переглядав їх і це дуже мене понукало для занять в тренажерному залі. Я туди приходив, як заведений.

Завів щоденник в який записував весь тренувальний процес.

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»Не скажу, що комплекс підходить всім але, я на ньому став помітно рости. Займає він близько 2х годин. Є у мене такі тренування, які займають трохи більше години. Протягом 2-х років з 2007 – го, я пробував різні протеїни, гейнери, амінокислоти і креатину. Зараз приймаю тільки кріалкалайн й то рідко. «Фарми» жодного разу не пробував. Не курю і спиртне не вживаю.

Харчуюся 3-4 рази на день, між цими прийомами ще перекушую. Каші, макарони, курячі грудки, свинина, яйця, овочі, фрукти, базарне молоко, риба – ось те, що входить в мій раціон харчування. Нічого особливого в моєму комплексі немає, просто існує багато нюансів у самому тренувальному процесі які не описати. Викладатися потрібно і не відволікатися!

Ваги, я набрав не більше 10 кг але виглядати став при цьому на багато більше. Просто у мене набирається чиста м’язова маса. 6,5% жиру в організмі …

© 2011 Антон Хозяйкін, 22 роки,  Україна, Дніпропетровськ,  для www.kulturizm.info

Тренувальну програму Антона Хозяйкіна незабаром шукайте у розділі «Програми»- бодібілдинг.

_______________

читайте також:

Тренувальна програма Василя Вірастюка: силові тренування

Тренувальна програма бодібілдера Дениса Черногузова

Бодібілдер Володимир Гушан: Я треную народного депутата України

Пов’язані статті

5 Comments

  1. Ага верь больше,и фарму он не применял,и протеин даже не пьёт,вот сказочник.Тут очевидно что со всем этим он дружит давно)

  2. Ага верь больше,и фарму он не применял,и протеин даже не пьёт,вот сказочник.Тут очевидно что со всем этим он дружит давно)

  3. Ты,Сирожа,осёл тупенький и оставь своё полуумное умофекальное заключение при себе.Антона я видел ещё тогда,когда его в пелёнках принесли из роддома,и рос,и развивался сей талант и самородок на моих глазах ибо жили мы всю нашу молодость и юность на одной лестничной площадке.А то,что ты свою зависть не можешь реализовать хотя бы в том,чтобы внять совету Антона и добиться таких результатов путём крови и пота,то залепи своё дуло,дабы не дуло нелепой критикой в сторону нормального пацана,которому ты бы никогда в жизни не осмелился сказать в лицо то,что ты накалякал ДВАЖДЫ в своих никчёмных комментариях.С уважением к старательным,целеустремлённым людям – Минаев Виталий !

Залишити відповідь

Back to top button