НОВИНИ

Арнольд Шварценеггер знову буде зніматися в кіно

Арнольд Шварценеггер знову буде зніматися в кіноАктор, бодібілдер і колишній губернатор американського штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер повідомив в інтерв’ю австрійській газеті “Кронi”, що збирається повернутися до роботи в кіно.

“В даний час я читаю три сценарії. Один з них, який я розглядав ще до того, як став губернатором, мене особливо приваблює”, – повідомив Шварценеггер. У ньому “залізного Арні” належить зіграти німецького офіцера, який в кінці Другої світової війни відмовляється вбити полонених дітей і з ризиком для життя доставляє їх у безпечне місце.

За словами 63-річного Шварценеггера, в майбутньому він збирається змінити амплуа і вибирати відповідні йому за віком ролі.

“Там вже не буде екстремальних бійок і перестрілок. Я хочу, щоб від мене як від актора вимагали більше, і вірю, що зможу з цим впоратися. Я, як губка, яка вбирає знання, готовий вчитися новому”, – сказав актор.

Шварценеггер додав, що не збирається балотуватися на високі урядові пости.”Єдиний політичний пост, який мене дійсно цікавить, для мене недосяжний: оскільки я народився в Австрії, то не можу стати президентом США”, – розповів він.

Однак Шварценеггер збирається продовжити свою суспільно-політичну діяльність в якості захисника навколишнього середовища. Він планує виступати з промовами та проводити прес-конференції, присвячені питанням розвитку екологічно чистих технологій і просування здорового способу життя.

________________________________

читайте також:

Нова редакція Правил змагань з пауерліфтингу 2011 в Україні

Нова класифікація з пауерліфтингу в Україні

Список участников «Арнольд Классик» 2011

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button