АтлетиІнтерв'юНОВИНИУкраїни

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»Артур Римша – один з українських атлетів – аматорів, які вміють одночасно поєднувати два в одному. Артур залюбки займається пауерліфтингом, однак зовсім не цурається занять бодібілдингом, що дозволяє бути йому у прекрасній фізичній формі.

5 березня на Чемпіонаті Вінницької області з пауерліфтингу у Немирові Артур Римша посів четверте місце в категорії до 93 кг і виконав другий дорослий розряд. До вашої уваги його історія успіху у силових видах спорту.

Я займаюся спортом з 5 – ого класу. Починалося все з боротьби впродовж двох років. Згодом займався баскетболом.  Вже як півтори роки я тренуюся серйозно: спочатку займався по три рази в тиждень, потім чотири, а тепер відвідую тренажерний зал шість разів на тиждень. Люблю тягати залізо в основному ввечері. У мене бувають тренування і по три, і по чотири години. Я розумію, що для результату потрібно тренуватися наполегливо і прокачувати кожен м’яз окремо: не кожного дня, а принаймні один раз на тиждень.

Мені також подобається пауерліфтинг. Для того  щоб рельєфно виглядати в одні дні я тренуюся лише з великими тягарями. Я чергую свої тренування. Тобто, якщо я в понеділок качаю, наприклад, руки чи плечі, то у вівторок я присідаю, в середу прокачую верх спини, в четвер треную груди, а в п’ятницю працюю над ногами.  А в суботу повторно качаю груди.

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»В мене є добрий знайомий, який вже два роки має бронзовий титул України з бодібілдингу – Артем Квасницький. Час від часу в нього консультуюся щодо тренувань.   Але в принципі, я зараз на такому рівні, коли і сам можу давати поради іншим.

Я як аматор фактично одночасно  займаюся пауерліфтингом та бодібілдингом. Качаюся для себе, бо пауерліфтер – це «квадратний» дядько з пузом, який піднімає велику вагу . Але для мене важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, важливо естетично гарно виглядати.

Мені пропонували перейти у бодібілдинг, але наразі мені подобається займатися пауерліфтингом, мені подобається піднімати великі тягарі, подобається силовий екстрім.  Я люблю показувати свою силу, а не красу тіла. Гарно накачатися можна і швидше, аніж досягнути таких силових результатів, щоб, скажімо, підняти машину. Тобто підкачатися можна і за пів року, а от чи зможеш за цей час підняти такий вантаж – це питання. Якщо я хочу досягнути чогось, наприклад, подолання якоїсь ваги, то я буду робити все для того, щоб досягнути цілі.

Раніше я дотримувався дієт, харчувався кожні три години. Тоді в основному їв каші, якісь легкі салати, супи. А от каву я взагалі з раціону забрав, щоб не навантажувати серце. П’ю час від часу протеїни для загального тонусу.

Нещодавно я фотографувався для рекламних плакатів нашого спорт залу.  І що цікаво: якщо раніше у нашому залі качалося приблизно 70 хлопців, то зараз маємо 80-90 юнаків, які тренуюся. Навіть мої колишні однокласники, які ніколи нічого важкого не брали в руки почали ходити в зал. Хтось хоче схуднути, хтось гарно виглядати, в кожного різні цілі.

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»Зараз в тренажерні зали ходить особливо багато молоді. Початківцям можу з власного досвіду порадити  бути наполегливими. Це найважливіше у силових видах спорту. Треба перш за все відірватися від комп’ютера, прийти в зал, і змусити себе почати тренуватися.

______________________________________________________

Артур Римша. Довідка.

Рік народження: 1988

Країна, місто в якому живете: Україні, Козятин

Зростання: 176 см

Вага: 90 кг

Професія: охоронець

Присідання: 240 кг

Тяга: 240 кг

Жим: 140 кг

Вага: 90 кг

_______________________________________________________________________________________

читайте також:

Бодібілдер Петро Прілозний : У 2013-му я вас здивую!

Руслан Фурсов: «В тренажений зал ходить навіть моя мама»

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»

Пов’язані статті

25 Comments

  1. Зная этого парня лично, и как колега по залу, могу только подтвердить, что Артур занимается очень интенсивно и регулярно. Цель поставлена и это главное!

  2. Зная этого парня лично, и как колега по залу, могу только подтвердить, что Артур занимается очень интенсивно и регулярно. Цель поставлена и это главное!

  3. Умничка!!!«Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»!!!!!!

  4. Умничка!!!«Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»!!!!!!

  5. Артур,здравствуйте!Вы можете позвонить Артему Квасницкому и передать,что Наташа,кот.подружилась с Егоркой в Евпатории,Заозерном,просит Таню мне перезвонить,я забыла взять у них номер телефона.Спасибо огромное!!!

Залишити відповідь

Back to top button